www.sudzibas.lv Mogo AUTOLIZINGS

Mogo - AUTOLIZINGS

Aizbraucam uz Madonu uz autoplaci kura sadarbibas partneri ir MOGO.LV,apskatijam automasinas un nolemam panemt lizinga auto audi.Ka pirmo iemaksu atdevam savu ww golf 3.parrakstot audi uz mums,un nonemot ww golf no uzskaites-braucam majas ar jauno auto.pagaja 3 dienas un konstatejam ka audi tek stures reika,kondicionieris nestrada,miglas lukturis nedeg,motra apaksa kur iet plastmasi-viss notecejis ar ellu.Tagad esam ar kreditu un praktiski neejosu auto. NEPERCIET TAJA AUTOPLACI AUTOMASINAS.

J

M Māris330 27.11.2014

jan4ik, nenomelno Madonas autoplaci, ja kādreiz tur veica kāds komercdarbību negodīgi, tad tagad tur viss ir kārtībā.
Ļoti laba attieksme pret klientiem, automašīnas zolīdas un pārdevējs ļoti atsaucīgs, ar viņu tiešām visu var sarunāt.
Pats iegādājos tur vasaras beigās automašīnu BMW 330 dīzeli, esmu ļoti apmierināts.
Es iesaku šo autoplaci.
Ar cieņu, Māris.

K Kreido 09.03.2016

Nevajag Lv visi auto plači ir 200% Miskastes tas kad tev paveicies varbūt a varbūt tu vel nezini cik ļoti maldies.

M Māris330 27.11.2014

Es iesaku šo autoplaci.
Ar cieņu, Māris.

M MB320 02.01.2015

Nu bet ko jūs cilvēciņi gribiet ja AUTO8. LV tirgo pa latviju nop...as mašīnas, tur 3% varbūt ir tikko ievestas, pārējās no tām pašām līzinga kompānijām atņemtās un pa LV nodzītās!
P.s protams ka ir kam paveicās un ir kam nē, un sāpīgi ja vēl par to lamatu jāmaksā 40% gada likme.
? Bet kāds tur sakars ar MOGO?

P plumite1 06.04.2015

tur nekas nav godigi to varu teikt no pieredzes velejamies nemt masinu, sakartoja visus papirus un beigas pasaka ka neder autovaditaja aplieciba un konts vajag swedbanku seb neder.ta pagaja lieldienas un viirs ateicas no masinas kur vajadzerja maksat 200 euro (dzive visadi gadas).tagad mums vini zvana un draud ka massiinu noliks tai vieta kur vina nedrikst stavet kroci savaris mums problemas.lai butu ka budas.rit iesim uz policiju raxtisim iesniegumu par draudiem.