www.sudzibas.lv Arnis Vilemsons! Vai kāds zin kaut ko vairāk par Arni Vilemsonu?

Arnis Vilemsons! - Vai kāds zin kaut ko vairāk par Arni Vilemsonu?

Vai kāds zin kaut ko vairāk par Arni Vilemsonu?
Kas ir Arnis Vilemsons?
Par ko Arni Vilemsonu atstādināja no Viesītes luterāņu mācītāja amata?

V Velta Cīrule 13.11.2012

Es gribu zināt, kāpēc draugiem.lv portālā Arnis Vilemsonus visus bloķē, kas paskatās viņa profilu?
Vai viņš ir pie pilna saprāta?

A antoņina 27.11.2012

Velta Cīrure īstenībā ir Tvaika ielas psihenes regulārā paciente Ilzīte Rubene.

S spodra bišuka 30.11.2012

Varbūt ir kādam vairāk informācijas par Arni Vilemsonu?
Jo Arnis Vilemsons vajā vienu meiteni.
Vai tā ir patiesība, ka Arnis Vilemsons dzīvo Čiekurkalnā?

D Dace Skuja 12.12.2012

Spodra Bisuka tiesham ir neapmierinata ar Vilemsona uzdarbosanos interneta.
Sis te Vilemsons lama katolju priesterius, nodarbojas ar svetzadzibam, ka ari ir splavis seja vienam cienijamam priesterim.
Vel draugiem.lv portala Arnis Vilemsons visus bloke, kas skatas vina profilu.
Spodrai Bišukai ir taisniba.

S spodra bišuka 16.12.2012

Par Veltu zinu maz, bet es tik esu dzirdējusi, ka tā Velta esot daudz cietusi no tā ļaunā Vilemsona. :D
Es domāju, ka tā ir taisnība.

A antoņina 25.12.2012

Spodra Bišuka, Dace Skuja, Velta Cīrule + vēl Marta Isajeva, Inese Kakteniece u.c.ir prātā jukušās Ilzītes Rubenes niki.

P Pipars 25.12.2012

Un kas ir Antoņina? :D

Lūk, ko man vēl atsūtīja par Arni Vilemsonu vēstulē

"""Pēdējos gados par viņu neko nezinu, nesen redzēju Rīgā un nošokējos, vēlāk uzzināju, ka viņš atlaists no mācītāja amata. Pēc tam vēl vairākas reizes redzēju viņu Rīgā, arī universitātē. Sīkāk neko par viņu nezinu, bet viņa uzvedība, manuprāt, liecina, ka viņš nav īsti normāls. Klīst baumas, ka dabūjis ar cirvi pa galvu, nezinu, vai tā ir taisnība, bet izskatās tā. Viņam arī vienmēr paticis runāt par citiem sliktu, apsaukāt par čekistiem u.t.t. Tiešām jāturas no viņa cik iespējams pa gabalu. ""

S spodra bišuka 14.01.2013

Sveika! Jā, tieši tā, tur arī kopā mācījos ar viņu, līdz ar to pazīstu. Viņš allaž piesējās meitenēm, man arī, bet es bēguļoju no viņa, centos nekādi nekontaktēt un bija nosacīts miers, bet vienai manai kursabiedrenei Aijai bija trakāt - viņa bija iedevusi savu telefona numuru, kā arī pateikusi, kur dzīvo un tad arī sākās visi trakumi. Ja pareizi atceros, viņa arī vēršas policijā, jo saņēma no viņa divdomīgas sms. Taču šķiet, ka rezultāta nekāda nebija, ja jau pēc tam vēlāk viņš tika ordinēts par mācītāju.

[slēpt]@ B
10. jan 19:27

Nezinu, kāpēc viņu atstādināja, bet uzskatu, ka viņu nemaz nevajadzēja iecelt tai amatā, jo jau pirms tam viņš aizrāvās ar jaunu meiteņu vajāšanu. Runas bijušas visādas, bet es gan nezinu vai kādai kaut kas reāli nodarīts, bet patīkami nav jebkurā gadījumā. Mans ieteikums būtu viņu pēc iespējas ignorēt un ja nekas nemainās, vērsties policijā.

A antoņina 21.01.2013

No Vilemsona vairāki uzbrucēji ir dabūjuši sejā piparwu gāzi. Tā kā turieties tālāk no viņa! :D

O Ojārs Krūklis 03.02.2013

Par šo profilu jau sen celta brēka. Tas it kā esot miruša cilvēka profils, kuru kāds ''savācis''. Neiesaku ar šo cilvēku ielaisties, viņš ir ļoti daudzās domubiedru grupās. Bieži aizskar cilvēkus, saucot viņus īstajos vārdos un uzvārdos, izplata melus, baumas...vārdu sakot-noliek pamatīgi.
Zinu meitenes, kas ir gatavas ziņot par viņu policijai, jo nespēj vairs izturēt.
Vislabākā rīcība-sū... nekustināt, jo, ja sāks smirdēt...pašiem tik neslava un galvassāpes.
Esot jau arī sūdzēts draugiem.lv adminiem, bet redzams, ka joprojām nekas nav mainījies, viņš turpina uzdarboties.:(

O Ojārs Krūklis 03.02.2013

Dzirdēts ir, ka Arnis Viļemsons esot ari vecs pidars ?

O Ojārs Krūklis 03.02.2013

Viļemson, vecīt, tu Intu Ķuzi zini policijas šefu Rīgā? Šamējais ir man radinieks un tu jau tagad esi Kužjas redzes lokā ja es uztaisīšu scēnu to zinās visā pasaulē, kad mācītājs Viļemsons nodarbojas ar pedofīlismu!
Pāris dienas papisies, pastāvēja, izvar

Juris Kaļķis (HANIBALS LEKTERS) vakar 08:37
Diezgan bieži video ir redzams, kā Arnis Viļemsons laiza citam vīrietim ānusu. Domāju, ka šim vīrietim tas ir ļoti patīkami, bet kā jūs, lauku skolotajas, uz to skatāties - vai jums tas ir pieņemams vai arī uzskatāt to par perversiju?

O Ojārs Krūklis 03.02.2013

Pederast Wiļemson- tev piestāv valkāt savas mammas veļu - kas ir, tas ir, bet tik bieži nevajag ar to aizrauties

Līga Staņa24. jan 23:591

Esmu vairākkārt grizusies policijā pēc palīdzības, pat lūdzu jurista palīdzību dokumentu noformēšanā, bet lieta tika izbeigta pierādījumu trūkuma dēļ. Viss, kas par A.V rakstīts, ir patiesība. Viņš jau 8 gadus mani vajā un viņa dēļ nevaru nodibināt normālas attiecības ar vīriešiem.

Kad tas Arnis Vilemsons bija reģistrējies draugiem.lv, tad viņš mani no sava profila nobloķēja un visādi apsaukāja diskusijās.
Labi, ka viņš ir dzēsts no portāla

Līga Staņa24. jan 23:591

V Velta Cīrule 14.02.2013

Ingūna ♥Masuleviča (Inga)
šodien 16:37

sveika, nu kaa, lai saka, esmu arii no Jpils puses, pareizaak, tur uzaugu un kad vel maaciijos pamatskolaa, tad vinjsh mums vieteejaa bazniicaa kalpoja, braukaaja no Viesiites ar visu daamu tad Viesiitee arii cik zinu, kalpoja, bet padziits tika, taa vismaz runaa!