www.sudzibas.lv Arnis Vilemsons! Vai kāds zin kaut ko vairāk par Arni Vilemsonu?

Arnis Vilemsons! - Vai kāds zin kaut ko vairāk par Arni Vilemsonu?

Vai kāds zin kaut ko vairāk par Arni Vilemsonu?
Kas ir Arnis Vilemsons?
Par ko Arni Vilemsonu atstādināja no Viesītes luterāņu mācītāja amata?

V Velta Cīrule 14.02.2013

Ingūna ♥Masuleviča (Inga)
šodien 16:50

nu es nezinu, man mamma varbuut zina, jo vinja vinju personiigi paziist ko Tev tas dotu, ja zinaatu konkreetaak?
jaa, vinji tachu diivo kopaa, vinjsh kaa apmaats, nu vecam vecim jauna daama, nu vinjai tagad arii mazliet paari 30gadi ir, ja nemaldos, bt vienalga, man liekas, ka taa meitene bijusi baarene.
nu kaut kaa taa.

A antoņina 17.02.2013

Ko jūs, psihiski slimie, ar savu rakstīšanu esat Vilemsonam kaut ko kaitējuši? :D

VILEMSONĪBAS

Arnis Vilemsons spēj aizsmēķēt no krāna ūdens

Arnis Vilemsons iedarbojas uz gravitāciju, nevis gravitācija uz Arni Vilemsonu

Ja trijos naktī basām kājām apskrien trejdeviņus lokus ap baznīcu, tad var dzirdēt, kā Arnis Vilemsons strebj vaivariņu tēju.

Visu pasaules dokumentu un gleznu oriģināli glabājas Arņa Vilemsona bēniņos zem stikla kupola.

Arņa Vilemsona laptopam ir tikai viena poga- kreisais shift, ar to viņš spēj veikt visas nepieciešamās darbības un vēl uzprogrammēt savu personīgo pretspiegošanas programmu.

Pret Arni Vilemsonu pasargāt spēj tikai 16 cm garš kristāla krucifikss, ar to jāatgaiņājas no Arņa, kad pienāks Pastardiena, tā ir vienīgā iespēja izdzīvot.

Slimnīcā nogādātas piecas mušmires, kuras saindējušās ar Arni Vilemsonu.

Arnis Vilemsons mazgā rokas škidrajā slāpeklī.

Arnis Vilemsons reiz nospēra zibeni.

Arnis Vilemsons spēj pārvērst kartona kasti par lavašu.

Arnis Vilemsons spēj saskrūvēt septiņus virtuves skapīšus un divus dvieļu turētājus ar vienu vienīgu skrūvi, kā arī pienaglot Jēzu krustā ar lakricas konfekti.

Arnis Vilemsons var izēst serdi, neiekožot ābolā; izdzert aizvērtu alu un uzbraukt ar papīra pūķi uz 12-to stāvu pa lifta šahtu, kurā nav lifta.

Arņa Vilemsona balss no hēlija kļūst rupjāka.

Negaisa laikā dzirdamais troksnis nav nekāds pērkons, tas ir Arņa Vilemsona klepus.

Arnis Vilemsons var uzart piecus hektārus zemes ar plastmasas dakšiņu piecu minūšu laikā, ja zeme akmeņaina, tad septiņu minūšu laikā.

Arnis Vilemsons var nogalināt Godzillu ar vienu saldētu pelmeni.

Arnis Vilemsons uzvarēja starpgalaktiskajā daiļslidošanas čempionātā sievietēm, bet žūrija nobijās no viņa smiekliem un nomira, balvu viņš tā arī nesaņēma.

Inga Cvetkova28. okt 16:49
Viļemson, vecīt, tu Intu Ķuzi zini policijas šefu Rīgā? Šamējais ir man radinieks un tu jau tagad esi Kužjas redzes lokā ja es uztaisīšu scēnu to zinās visā pasaulē, kad mācītājs Viļemsons nodarbojas ar pedofīlismu!
Pāris dienas papisies, pastāvēja, izvaroji, jāņem cita meitene! Es tevis dēļ sargāju sava drauga māsu jo viņa dzīvo tur kur tu! Tāpēc es izdarīšu tā ka klusēšu mentiem par tevi bet ja tu te mainisi profila bildi es uzrakstīšu sms Ķuzim>

Juris Kaļķis (HANIBALS LEKTERS) vakar 08:37
Diezgan bieži video ir redzams, kā Arnis Viļemsons laiza citam vīrietim ānusu. Domāju, ka šim vīrietim tas ir ļoti patīkami, bet kā jūs, lauku skolotajas, uz to skatāties - vai jums tas ir pieņemams vai arī uzskatāt to par perversiju?

Jānis
Datums: 04.03.13. 11:20

Mīkstais tur jau tā lieta, ka tu slēpies, par ko tad tas liecina? un tā perso, kura raksta krieviski, itkā šeit jāraksta Latviski, un kas te krieviski rakstīts, brīdinājumi utt. neņemu vērā, kaut vai policijas brīdinājums vai tiesas pavēsts! pat esmu pārliecināts, ka MĪKSTAIS pats rakstīja...
Un par manu sievu, un bērnu nezinu kur rāvi tādu info., jo kopā dzīvojam! un tiekamies 10. martā, gaidīšu tevi!

Līga Staņa

Datums: 03.03.13. 23:22

Vilemson, nu Jūs pats tikko lieliski parādījāt, ka esat pediņš! Kā tad savādāk zināt, ka invalīdi nespēj apmierināt gultā? Cik Jums tādu attiecību bijis, ka uzdrošinieties tā apgalvot? Ak, nodevāt sevi... ar skriešanu pakaļ sievietēm vairs neglābsiet situāciju.

Vecais Vilemson!
Jūs aizmirsāt minēt ļoti būtisku lietu, kāpēc jaunie vīrieši Jūs sagrāba - JO VIŅI REDZĒJA, KĀ GRAMSTĪJĀTIES GAR MANI UN IESPĻĀVĀT MAN SEJĀ!!! Viņi, gluži kā mans mīļais Jānis, ir KĀRTĪGI VĪRIEŠI, kas AIZSTĀV sievieti, nevis tai uzbrūk! Es patiJūs pieturēšu, lai neaizmūkat no Jāņa tikai tāpēc, ka viņš nevar ātri skriet!!!
Velta un citi man palīdzēt gribošie - ja pareizi atceros, Vilemsons dzīvo. Viesītē, Meža ielā 24-17. Var aiziet pārjautāt Helēnai un Ilgonim Staltmaņiem Jaunajā ielā 2. Vai piezvanīt Modrim Plātem...

I Iveta Segliņa 16.12.2013

Vispār no kurienas tāds mistisks Arnis Vilemsons uzradās?

P Pipars 16.12.2013

Turpat un tāpat kā pārējie cilvēki - piedzima savai mātei.

L LSDmons 06.01.2014

Nezināju, ka šeit ir humora sadaļa, kas saucās reliģija :))))))

B biruta 24.07.2014

Šis Arnis Vilemsons ir bijis kā pastāvīgs parazīts visu LR portālu biedru ādas, jaucies iekšā bezjēdzīgi visās sarunās, nepasakot neko citu, kā tikai to, cik viņš ir veselīgs vīrietis un ka viņam ir blakus jauna sieviete, bet citi cilvēki ir vientuļi un skaudīgi un viņu par šo apskauž. Visus viņa textus mēs zinam no galvas.

Un tas jau nav viss- viņš ir dziļi ļaunprātīgs.

Viņa darbību esmu skaidri un gaiši aprakstījusi, un viņš pats zina, ka ta ir patiesība, tāpēc jebkurā tēmā vismaz 20x apgalvo, ka Magone viņu lamā. Tie ir meli un viņš to zin.

Šis Vilemsons burtiski nodarbojas ar sabotāžu, un tu šeit viņu aizstāvi kā kādum mocekli?
Slims cilvēks.