Arnis Reiss - krāpnieks

Gribētu brīdināt par Arnis Reiss (vecums ap 33 gadi, ļoti liela izmēra cilvēks, kā īpaša pazīme), veic krāpnieciskas darbības ar svešu cilvēku mantu un naudas līdzekļiem.
Brīdinu, ka viņu jau meklē vairāki tiesu izpildītāji un vismaz 3-4 privātpersonas!!! Tā kā darījumos ar viņu neielaisties, jo var sanākt, ka jūsu līdzekļus atdod par parādiem.

Ja ir kāda informācija, komentāri vai ieteikumi, doriši komentējiet.

J

A Agnis 13.12.2010

Kā īpašu pazīmi var pievienot īpašu nekaunību un melīgumu. Pie tam, izrādās, pamanijies apkrāpt cilvēkus arī ārzemēs, paņemot vinu preci realizācijai un nenorēķinoties. Izskatās, ka krāpšana ir vienīgais viņa iztikas avots, bet ilgi tas tā vairs nebūs...

W wilks 15.12.2010

pilnīgi piekrītu, apkrāpa arī mani uz 2, 5tūkstošiem.Bija tiesa notiesāja, bet palika uz brīvām kājām-raudāja, ka zarnas sāpot no rīšanas-tiesnesis apžēlojās, iesaku neatkāpties, šitādi jāliek uz diētas.

H Hemingvejs 22.12.2010

Laikam viņš ir spoks ka tik daudzi viņu meklē un nekādīgi nevar atrast, un nezin kā 2 grupas invalīds ar kustību traucējumiem, kas knapi kustas, var kā zibens visus apmānīt un vēl noslēpties, kas tad jūs esat muļķi?????????Katram kokam ir divi gali.

H ha 08.02.2011

Kas ir Arni- sevi par Hemingveju sāc dēvēt???

H Hemingvejs 09.02.2011

Ha a kā sevi dēvē????esi viens no muļķiem????

J Janis 15.07.2011

vai kads zina, kur viņu meklet?

G gita 12.08.2011

Vācijā, ja nemaldos tad Bona!!!

C circenis 18.08.2011

Cik zinu pa ladgali dzivojas, kadu damu tur saticis, bet knapi kustas.

J Janis 20.08.2011

rakstiet, meklesim kopā, nav tik maza auguma, lai pasleptos.

M med51 06.02.2012

Nepiekritu, esmu saticis so cilveku undrosi varu teikt sirsnigs, labestigs un nav skops, jo izpalidzeja man un kolegiem bezizejas situacija.
Padoms ieprieksejo komentaru autoriem-nekrasojiet visu melna krasa, atveriet acis un saskatiet citas krasas, kas zin ieraudzisiet BALKI sava aci, ja jau SKABARGU cita aci saskatijat.

U urliks 05.05.2012

es zinukur vinu meklet

U urliks 05.05.2012

es zinu kur viņu meklēt...

B bitite 12.08.2012

Nu es vinu pazistu tik loti ka nelabi metas un nojuk skaits cik cilveku vins ir piekraapis-tas nu tiesa, un vins nekraamejas ar mazaam lietam un mazam summam, brinos ka vins vel staigaa.Zel sievu un vina meitinas-bet jabut kautkadam meram ar-bet sis cilveks savadaak nemak dzivot.Zinu par pulveriem polija, par vagonu ko izkrapa, par vannam un vel daudzaam lietaam pilniigi mati celas stavus...

L labais007 06.09.2013

Limbaži. Ar sarkanu golfu braukā.

E enna 04.01.2015

Ar opel busiņu kas nav uzviņa varda, bet sievai pieder mersedes a klases un dzivo piesievas libažos ar berniem un brauka piebračkas bleža bona!ja vajag tad kadam ari adresi varu nosutit!

E Emsdetten 15.03.2016

Sanema no manis decembri 2015 gada 2000 € lai samaksatu par detalam Latvija un atvest man uz Vaciju-detalu nav,naudas ari nav,tagad necel klausuli un neatbild uz sms.Ko darit?

L Labvēlis 01.04.2018

Sveiki. Tiku ar pārmests. Vai varētu vinu koordinātes?

E Emsdetten 15.03.2016

M Mikijs---07 01.11.2016

Mani ari uzmeta apmeram uz 1800 eiro Teica pardzen masinu uz LV atdzinu ne naudas ne masinas.

A Alina Rio 09.06.2018

БЛАГОДАРЮ ВАС ЗА КООРДИНАТЫ ЭТОГО - Арниса Рейсс! УДАЧИ ВАМ ВО ВСЁМ!

L Labvēlis 16.07.2018

Dobrij denj. Nemigli bi podelitsa informacijai gde naiti eto go tovarisha. Nas tozhe kinul.

A afanasijs25 11.08.2020

njaa,tiesam cilveks savadak nemak dzivot,kaa kraapjoties un uzmetot kadu...un likums ari tadus neker...:D

A afanasijs25 11.08.2020

bet taa nav taisniba,ka ar mazam lietam nenodarbojas,tagad sacis ari straadniekus uzmest.zem,sievas firmas varda savac stradniekus,un protams uzmet nemaksajot darba algas...