www.sudzibas.lv Armitana SIA Slikts serviss

Armitana SIA - Slikts serviss

Vēlos padalīties ar negatīvu pieredzi Alfas ''Gabor'' veikalā, kādu laiku atpakaļ vēlējos iegādāties vasaras basenes zinot ka Gabor kurpes man kā uzlietas devos uz veikalu. Pētot kurpes ieklausījos ka pārdevēja (maza auguma tumšiem pusgariem matiem) augstprātīgi augstā tonī runāja ar sievieti. Paklausījos un aizgāju prom. Pēc kāda laika atkal iegriežos veikalā un atkal šī pārdevēja laikam strādā no rītiem, un atkal tas pats tonis, nesaprotu vai tiešām nav piemērotu darbinieku kas māk komunicēt ar pircējiem?! Man kā pircējai ir nepatīkami iet tajā veikalā, jo nevar zināt ka konkrēti šī pārdevēja, ak ja uz beidzīga bija uzraksts - veikala vadītāja, neuzbļaus vai vēl kādā veidā nepazemos mani kā pircēju!

Papildināts elīna 999 06.07.2016

Kā arī ir nepatīkami ka pārdevēja ir nosmēķējusies un vnk smird pēc tabakas!Ir cilvēki kam tabakas smaka veinkārši izraisa pretīgumu!

E

Ārstēties vajag! Steidzami!!! Izlaiduši visādus ķertos no psihenēm, staigā ar savām fobijām. Bet ja nu kā gājējai kāds ķieģelis no jumta nokrīt uz galvas un tur cilvēki staigā, arī smēķē daži. Tupi labāk palātā un nebāz snuķi laukā!

E elīna 999 30.07.2016

Izskatās ka esi Armitanas patriots! nebrīnītos ka ofisa darbinieks kas aizvainojot cenšas parādīt cik gudrs esi!