"Armets A" metāla konstrukcijas - Krāpnieki

Cienījamie būvnieki, uzņēmēji, zemnieki!

Armets A, tās pārdošanas cilvēka Kaspars Soļims personā veic pretlikumīgu savu pakalpojumu sniegšanu, t.i., bez sertifikācijas, kaut gan visiem MELO, ka ir sertifikāti "CE" u.t.t. Kvalitāte ir vienkārši pabriesmīga, pati ražotne ir ne tikai ārzemju, bet arī Latvijas būvniecības tirgum pazemojoša. Kaspars Soļims melo par ražotnes noslogojumu un starptautiskajiem pasūtījumiem. Kauns tādam uzņēmumam, kurā tiek ražotas metāla konstrukcijas būvēm, kuras tiek izmantotas gan kā veikali, noliktavas, kur ir apdraudētas cilvēku dzīvības! Maximas traģēdija šiem kungiem laikam neko nav iemācījusi! Ja vēlaties veikt pasūtījumu, vispirms apciemojiet ražotni un pārliecinieties par darbinieku un uzņēmuma sertifikāciju- tā Jūs ietaupīsiet savu laiku un sava uzņēmuma/saimniecības slavu!

Z Zemnieks/Lauki 04.02.2015

Esmu šokēts par šo rakstu un tam nepiekrītu uz 110%. Ar uzņēmumu "Armets A" un tās tirdzniecības direktoru Kasparu Soļimu esmu sadarbojies. "Armets A" priekš manis ražoja metāla konstrukciju/noliktavu priekš apstrādes tehnikas. Pretenziju pret šo uzņēmumu man nav, savus apsolītos darbus veica kvalitatīvi un bez kaut kādiem brāķiem, termiņa kavējums bija 2 nedēļas, kas ir saprotams, jo pats biju vainīgs sakarā ar avansa priekšapmaksu, kuru neveicu laicīgi + tākā šo projektu veicu ar ES fondu atbalstu pateicos Kasparam ka palīdzēja sakārtot un saprast visas vajadzīgās nianses ar dokumentiem. Iesniedzot visus dokumentus būvvaldē neradās nekādi jautājumi vai pieprasijumi par trūkstošiem dokumentiem, tad laikam viss bija ar tiem sakārtots. Pabeidzot objektu "Armets A" man izsniedza projekta Pasi, kurā ir visi dokumenti sākot ar materiāla izcelsmi, darbinieku sertifikāti, CE un pārbaudes atskaites. Neko sliktu nevaru pateikt par šo uzņēmumu. Lai veicās.

Z ziema1111 12.08.2015

Ha, ha, ha vai tik iepriekšējo komentāru nav rakstījis kāds no armets-a? Mums arī ir negatīva pieredze ar šo uzņēmumu. Cilvēki, uzņēmēji pirms sadarbojieties ar šo firmu google.com ir pieejami iepirkumu konkursu rezultāti, kuros ir vinnējis armets-a un pajautājiet kādas ir atsauksmes par viņiem, Jums mati celsies stāvus! Plātās jau ļoti ar ārvalstu klientiem un gada pārskatiem par miljoniem, bet tā ir tikai tukša reklāma. Aizmugurē ir nekvalitatīvs darbs!

W weders 06.02.2016

Sie tagad reklamejas
Pat zinas stasta cik labi
Pasiem nepatik ka viniem nesamaksaa
Interesanti ka solims vel mierigi dzivo

E edzusmet 08.08.2016

Sitais jau ir tas pats kantoris kas CBFIX. Armetu speciali nogremdeja lai nav paradi jaatdod. Mums jau bija vienalga protams kur stradat bet kad saka apcakaret ar algam tad gan vairs negribejas tur uztureties sefi brauka ar jaunam masinas un mums pat nav kur izmest miskasti. Itka tagad CBFIX ipasnieks ir Kaspars Solims kura bralis pat bija aizgajis prom stradat jo laikam nesamaksaja naudu to veci vispar razotne leja mes saucam par resni vispar baigais dzeks tas resnis bija. Kad bus CBFIX 2 tad laikam atkal nems metinatajus uzmetis nedsamaksas un viss labak tur neeiet stradat.