www.sudzibas.lv Ārija Staņa un Šēnbergs Daniels Iesmērēja viltotu somu Louis Vuitton

Ārija Staņa un Šēnbergs Daniels - Iesmērēja viltotu somu Louis Vuitton

NEUZĶERIETIES UZ VILTOTU PREČU PĀRDĒVĒJU ĀRIJU STAŅU VAI VIŅAS DĒLU ŠĒNBERGU DANIELU!!!!
Vēlos padalīties ar savu negatīvo pieredzi, portālā Andelemandelē persona Ārija Staņa vai viņas dēls Šēnbergs Daniels regulāri ievieto "oriģinālās" preces no Itālijas kuras pati pērk Itālijā un uzvelk pāris reizes. Balstoties uz mūsu saraksti un profila informāciju, nekas neliecināja par tirgošanu ar viltojumiem un es veicu pirkumu pasūtot somu caur Omnivu. Saņemot somu uzreiz kļuva skaidrs, ka soma ir pakaļdarīnajums un neatbilst solītajām. Uzreiz sazinājos ar pārdevēju un informēju, ka nevēlos somu paturēt un gatava apmaksāt visus ar sūtīšanu saistītas izdevumus. Uz ko no pārdevējas saņemu atbildi, ka tas nav viņas problēma. Kā rezultātā pārdevēja viltīgā ceļā no manis ir izkrāpusi 150€ par lēto pakaļdarīnajuma somu.

L lēdija77 07.01.2017

Vispar par 150 euro var nopirkt tikai viltojumus,jo man ir originala un viena maksa 2000.euro. Tu esi, atvaino,a pardeveja slikta.

M Markīze 07.01.2017

Šī persona ir mākslas galerijas Putti vadītāja, ja tas tā ir, kā apraksīts--tas ir prātām neaptverams...

J Jūrmalniece 08.01.2017

Izskatās , ka šai prsonai , tas ir savdabīgs bizness. Arī es no viņas iegādājos ''oriģinālās'' Converse kedas , kuras ir visprastākais pakaļdarinājums.

A Azik99 12.01.2017

Louis Vuitton oriģināla soma... Nu cik naivam ir jābut, lai iedomātos par pāris simtim tādu dabūt. Es vēl saprastu, ja Jūs to cilvēku pazītu un to somu būtu redējuši - mazums kādam apnika un par sviestmaizi atdeva. A te kaut kāda žogvāvere caur pakomātu sūta. :)
Tas tāpat, kā Guess u.c. aksesuāri - pilns nets pa lēto.

D Dīvainīte 23.01.2017

Nu nezinu gan, nesen biju Dominas veikalā (neatceros nosaukumu), tieši nobrīnījos, ka visi brendi, kas internetā saslavēti, kā dārgi un kruti, beigās nemaksā tik dārgi, pati noskatījos uz rokassomiņām no tā paša Guess utml brendiem ar 30% atlaidi par nieka 60-80€. Džemperi arī bija 20-30€. Nekas astronomisks.