www.sudzibas.lv Ķiņķeris Krāpnieks, kas īrēja dzīvokli Rīgā un aizlaidās nesamaksājot par rēķiniem.

Ķiņķeris - Krāpnieks, kas īrēja dzīvokli Rīgā un aizlaidās nesamaksājot par rēķiniem.

Vēlējos pabrīdināt par tādu krāpnieku Ķiņķeris, kas īrēja manu dzīvokli Rīgā, 2018. gada Oktobrī/Novembrī un aizlaidās nesamaksājot par rēķiniem vairāku simtu eiro vērtībā. Uz jautājumu, kad veiks maksājumus, tiku rupji “atšūts” un nobloķēts. Šis cilvēks pārsvarā uzturas Austrijā, un arī tur jau par viņu atradu sliktas atsauksmes. Esiet lūdzu piesardzīgi.

Andris Sa 04.01.2019

Kads dzimsanas gads?

A Aldis 04.01.2019

1972

K Klientamnavtaisnība 04.01.2019

Iemaksai, ko aprēķina divu mēnešu apmērā un iemaksā sākot dzīvot dzīvoklī, kaut ko jau vajadzētu nosegt.

A Aldis 04.01.2019

Jā, ar to iemaksu pietika, lai nosektu pēdējā mēneša īres maksu, kamēr meklēju jaunu īrnieku, bet ne rēķinus par 2 nodzīvotajiem mēnešiem.