M maija 08.09.2009

Un??? Mums maksat?

S Security 27.11.2009

Jā "vsv" aizkavē algu uz 10-14-dienām maksimums. Bet alga tiek izmaksātā vienmēr un visiem un nekad nav no algas novilkts par kaut ko nesaprotamu.

A Apsargs 25.01.2010

Reguljarnie zaderzki zarplati i ne na 10-14 dnej kak tut nekotorie pisut, a mesjacami ljudi ne polucajut deneg.Bardak polnij !!!

M Mareks 24.03.2010

VsV un VsV group ir viens kantoris! Kuri čakarē cilvēkus ar algām- pieņem neoficjāli darbā un pēc pāris mēnešiem atlaiž... Protams naudu aizmirsti!!! Nav pat drosmes pacelt klausuli- drošība, kas sargā- gļēvuļi!!! Sveicieni LARIJONOVA KUNGAM!!! Zemeslode ir apaļa...

A Andrejka 18.05.2012

it kā divus gadus bija viss kārtībā, tagad atkal ir sācies direktora dzeršanas laiks, firmā pilnīgs bardaks, direktors A.Larionovs nemitīgi lieto alkoholu un darbiniekiem nemaksā algu, uz telefona zvaniem neatbild, izmanto dienesta mašīnas personiskām izklaides vajadzībām, neskatoties uz to, ir zināms, ka firmā nauda ir, jo klienti maksā regulāri

U User123454p 18.05.2012

Kolektīvā ir spēks. Būtu šo to iežmieguši skrūvspīlēs un būtu rezultāts.

R Ramziss 10.11.2013

Te no Valmieras, Jolanta, ja 2dienu laikā netiks samaksāta alga visiem, mēs ejam uz Darba Inspekciju!

M mario 15.02.2014

Piedāvāju savākties visiem kurus ir apkrāpusi firma VSV GROUP kopā, un kolektīvi izdomāt ko darīt, ja ne dabūt naudu atpakaļ, tad sataisīt šiem nepatikšanas.Rakstīt uz e-pastu, kurus tas [slēpt]@inbox.lv.

dmitry tolsty 15.02.2014

Noteikti daļu maksā konvertos? Ja tā - tad smags gadījums. Ja viss oficiāli tad nav problēmu.

dmitry tolsty 15.02.2014

Es saprotu ka labi darbi, un vispār darbi tā vienkārši nemētājas. Bet šī firma domaju būtu pelnījusi šādu attieksmi, ka visi apčakarētie norunā vienā dienā pamest savas darba vietas. Iznākums - firmas bankrots, bet šefam beidzot
beigtos plosts un sāktos pohas...ha, ha :)

Z zeka 33 21.04.2014

nostradaju vairak pa menesi dalu algas samaksaja uz konta par otru dalu aizmirsa . baroja tik ar ritdienam logiski neizgaju uz darbu tagad sie man draud ka atlaidis ar pantu. tada attieksme ir normala??????

V versīts 20.02.2015

Tagad jau nemaksāja naudu 3mēnešus.Pārgājām uz citu firmu, bet šis neparaksta aiziešanas papīrus un sanāk kastrādāju divās firmās.Nu normāli pat prom nevar tikt no šīs jautrās kompānijas.