www.sudzibas.lv Apsardzes Dienests Verge Strādā darbinieki ,kas izcietuši daudz gadu kriminālsodus

Apsardzes Dienests Verge - Strādā darbinieki ,kas izcietuši daudz gadu kriminālsodus

Apsardzes firmā strādā darbinieki ,kas izcietuši daudz gadu kriminālsodus, piem. Gvido Baunis -Baune 15 gadus pavadījis ieslodzītajās vietās par laupīšanām u. cx. pārkāpumiem. Vai tiešām šīs firmas priekšniecība neizskata savu darbinieku iepriekšējo gadu darba stāžu. Tik daudz bez darba jaunu godīgu cilvēku, bet noziedznieks strādā un nepārstāj zagt un apkrāpt gados vecākus cilvēkus, par ko atkal ir jāziņo policijai.

O

Latviešu tautas 24.11.2015

A normalie cilveki jau strādā arpus Latvija. Vācijā aiz veciem pansionāta iedzīvotājiem mazga podus un iznes sūdus!

U ups 10.01.2016

KUR VAR IEPAZĪTIES AR ŠĀDU INFORMĀCIJU?