www.sudzibas.lv Apranga Slikts serviss

Apranga - Slikts serviss

Aizsūtīju darba pieteikumu uz APRANGU saņēmu uzaicinājumu uz pārrunām, atnācu noteiktajā laikā uz noteiktu vietu(offisu), nogaidīju 30minutes ārā neviens neatnāca, zvanīju vadītājai vairākas reizes necēla klausuli un pat nepārzvanīja. Pats labākais bija tas ka offisa dega gaisma un kāds tur iekšā staigāja aiz aiztonētām durvīm varēja redzēt es pieklauvēju pie durvīm neviens neatvēra vaļā tikai kāda sieviet no malas lūrēja vai es vel tur stāvu. NEIESAKU UZ TIK AUGSTAS APKALPOŠANAS UZŅĒMUMU IET STRADĀT!

Atbilde no Apranga Support Pārstāvja atbilde 29.11.2016

Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju saistībā ar ierašanos uz darba interviju mūsu uzņēmumā.
Tā kā mūsu biroja stikla durvis nav tonētas, kā norādāt savā sūdzībā, vēlamies precizēt notikušo faktu. Tāpēc lūdzam sazināties ar mums, zvanot uz mūsu informatīvo tālruni 67240020, darba dienās no 9:00-17:00.
Ar cieņu,
APRANGA Grupa