www.sudzibas.lv BITE! Briesmīga apkalpošana

BITE! - Briesmīga apkalpošana

Bite latvija strāda cilvēki, kuri vispār nezin krievu valodu, tāpat kā angļu valodu. Viņi vispār neruna krievu valodā, kā arī neko nesaprot tajā valodā. Nevar normāli, kvalitatīvi apkalpot cilvēkus. Nevar risināt problēmas un atbildēt uz jautājumiem. Briesmīga apkalpošana un attiesksme pret klientiem. Antra šurma pat nav bites menedžere, bet uzvedas kā direktore! Antra Šurma

C

A Anna 09.04.2014

Kurš teica, ka visiem jāzin krievu valoda? Neviens. Neviens viņu arī vairāk nemācās.

R Romija 09.04.2014

Viņai tāpat kā Jums ir jāprot latviešu valoda! Un, ja Jūs latviešu valodā komunicējat, tad kur ir problēma???
Pakašķēties? Nu, tur Jums jāmeklē karstasinīgākas tautības pārstāvis, kāds armēnis vai turks!

U upuris 09.04.2014

Te ir Latvija, ej anglija sūdzies ka neviens tev krieviski neatbild :D

V vakuums 09.04.2014

Jauniešiem tā krievu valoda tik pat vajadzīga kā ķīniešu...

Z Zvezda! 09.04.2014

OOOOO! Skolko gansov srazu prosnulosj! Idite zajmite sebja chem nibudj! A v bIte znachit v eto ne pojdem!

M marsietis 09.04.2014

Utainie sašūmējušies, ka nespēj komunicēt, jo gadiem nespēj iemācīties tās valsts valodu, kurā dzīvo :) Aptaurēta un dumja tautiņa

R Romija 09.04.2014

Zvezda! Riktīgs zvezdjec!:) Tu vari ne tikai uz Biti neiet, bet sēdēt mājās uz poda un teikt- zaņito!

Z Zvezda! 09.04.2014

Pogavkajte! Toljko zdesj i mozete! Sami pishut, sami kommentirujut! Sami so svoih kommentov ussivajutsja! Molodci! Eto navernoe edinstvennoe, chto vam daetsja!!! Udachi! Sejchas menja kommentirovatj nachnete, ne obosritesj!!!:)

C cheyouar 10.04.2014

Es arī piem.krieviski nevienam neatbildu, jo apnicis visiem te izdabāt. Valsts valoda ir jazin;] un jāciena mūsu vēsture, simboli, tauta, valoda, tad arī cienīs jūs.

K Karina99 10.04.2014

ku4ka nedoumnkov!!! Ja scitaju 4to zivja v Latvii mi russkije dolzni znatj latiskij jazik, no i vam latisam s hutarov toze sovetuju znatj russkij! vi vse takije umnije sej4as, no kogda ujezajete iz strani na zarabotki, to srazu vse russkij vspominajete, tak kak anglijskij vi nehera ne znajete, a vas latiskij krome latvii nikto ne znajet! poetomu ne4ego tut vtiratj hernju! A eta devuska rabotaet v sfere obsluzivanija i objazana znatj ne tolko latiskij jazik, no i russkij tak kak v Latvii po4ti 50% russkogovorasego naselenija i vi ne zabivajte mi v ES poetomu i anglijskij podu4ite!

R Romija 11.04.2014

Pati Karīna esi nedaumoks! Mēs krievu valodu zinām labāk kā viens otrs krievs pats neprot. Varbūt gribēsi, lai itālim atbild itāliski, ukrainim ukrainiski, ķīnietim viņa valodā u. t.t. Cik es zinu tad itāļi dzīvo Itālijā, vācieši Vācijā, armēņi Armēnijā. Un ja Tu dzīvo citā valstī tad nu iemācies attiecīgo valodu un neburkšķi! Vācijā katrs turks var iemācīties vācu valodu, tikai krievam grūti. Protams ne jau visiem. Arī pie mums ir inteliģenti krievi, kuriem nav problēmu runāt valsts valodā un nez kāpēc viņus ciena .Tā vai tad nav?

K Karina99 11.04.2014

Romija;))))
a mi tak ponimajem ti sam v BITE trudisja?!!! polnostju soglasni estj i latisi muziki normalnije no BAB latisek NAV!!!

C Chiep_ 11.04.2014

Latvijā valsts valoda ir latviešu valoda un kamēr nekas nemainīsies neuzskatīšu ka ir jāmāk arī krievu. Nav ne tāds likums ne vajadzība. Te ir Latvija un nav te nevienam iedomīgam krievam jāizdabā. Ja dzīvo šeit, tad iemācies valsts valodu, nevis raksti sūdzības ka tev neatbild krievu valodā. Šaubos ka kāds latvietis uzdrošinātos sūdzēties, ka Krievijā viņam neatbild latviski, vai Anglijā ar viņu runā angliski ne latviski.
Padomā kur tu atrodies pirms muldi!

R Romija 11.04.2014

Karina ja nerabotaju v BITE, ja rabotaju v poliklinike!

Leonīds Osipovs 14.04.2014

Дорогие так называемые русские! Использование латинских символов вместо кириллицы - это низкое неуважение к русскому языку и культуре. Если вы издеваетесь над русским языком, то не удивляюсь такому отношению к другим языкам и народам. В Латвии нас не должны обслуживать на иностранных языках - русский как раз один из них, сколько бы нас тут не было, тем более отмечу, что практически всегда и везде вас с радостью обслужат и даже душевно побеседуют на русском, и хоть на тайском жестами и улыбкой объяснят, не зная языка. Вот зачем держать в себе и затем ещё изливать сюда своё гнилое зло? Всего один случай, ну не в настроении может был человек, или ещё что, и сразу уже из этого раздувается скандал, который используется для разжигания ненависти и разделения общества.

A ABV 18.04.2014

tā jau ir provokācija, pret noteikto cilvēku!!! Neticu nevienam vārdam.
Pirmkārt, cilvēkam kam ir tik svarīgi, lai viņu apkalpo krievu valodā, bez kļudām uzraksta sūdzību latviešu valodā.
Otkārt, Bites tīklā esam jau 5 gadus, pāris reizes esmu zvanījusu operatoriem- runāju latviešu valodā, atbildēja latviski, vīrs runāja ar operatoriem krievu valodā, viņam bez kadām problēmām atbildēja krieviski.