www.sudzibas.lv Anita no Liepāja Krāpēja, ģimenu jaucēja

Anita no Liepāja - Krāpēja, ģimenu jaucēja

Anita no sākuma uzdodās par draudzeni (dzīvoja blakus, aiz sienas kaimiņos ar savu draudzeni), pēc tam aizvilina vīrieti,esiet ,dāmas, uzmanīgas. Tik no sākuma jauks cilvēks,pat piepalīdzēja pieskarīt nesen dzimušu bērniņu,cik pēc tam guļ ar bērna tēvu, kamēr sievas nav mājās. Tikās ar ārzemnieku, kuram meloja. Nu vienu vārdu sakot, lēta padauza, kura guļ ar kuru katru. Kājas plati. Strādā vici uzņēmumā.

I

T Tong Po 05.05.2016

Dumja Tu esi ar šādu ierakstu! Ja tavs vīrs laiž pa kreisi tad tu pati vien esi pie vainas. Vai nu neesi laba diezgan savam vīrietim - vai nu pēc skata vai gultā. Nu un noteikti ka neesi gana gudra, ja jau tavs vīrietis tevi krāpj, bet tu tagad publicē citas sievietes info. Ja nebūtu šīs, būtu cita. Un vai Tu zini cik viņam tādu jau ir?

S sūdzība28 10.05.2016

Cilvēks vienkārši ir vieglas uzvedības un Tavs vīrietis ir ,bet Tu naiva .Neredzu krāpniecību.

K Kate 16.08.2017

Man ar vīrs aizgāja pie citas, bet pagāja laiks, un nedomāju ka tā sieviete aizvilināja, nu nekas patīkams tas nav, bet nu vēlāk jau no bērniem nav nemaz tik viegli atteikties, un uzturs jāmaksā problēmas pašam vairāk kā gribētos, tā kā no tā ka vīrs aiziet,es no tā neciešu un daudz nebēdāju