Andžejs Strazdiņš / Iveta Garda - Negodprātīgs īrnieks

Uzmanieties no šiem īrniekiem - Andžejs Strazdiņš un laulātā Iveta, dēls Artūrs! Sabojās un piesavināsies jūsu mantas no izīrētā dzīvokļa. Izveidos komunālo pakalpojumu parādus. Uzrakstīs iesniegumus dažādās pārvaldēs, ieskaitot VID, cerot sagādāt jums nepatikšanas. Viņu interesējošie mikrorajoni ir Purvciems, Pļavnieki!

S sūdambībele 28.08.2015

Ja tu īri ņem naļikā un nemaksā par to nodokļus, tad īrnieks var sūdzēties VID. Bet nu nākamajiem īrniekiem liec komunālos ņemt uz sava vārda, lai pašam nav nepatikšanas.

A andzejs123 19.09.2015

Rita Sniedze (pirmslaulību uzvārds Senute), kura ir Krievijas vēstniecības padomnieka, diplomātiskās pārstāvniecības vadītāja vietnieka Klāva Sniedzes kundze, izīrēja dzīvokli Džohara Dudajeva gatvē 5, Purvciemā, Rīgā.
Kad beidzās īres līgums un tika parakstīts telpu nodošanas – pieņemšanas akts (kurā nav minēts neviens vārds par to, ka no dzīvokļa ir pazudušas mantas vai man ir parāds), R.Sniedzei bija pienākums 2 dienu laikā man atmaksāt iemaksāto drošības nauda, ko viņa atteicās darīt. Līdz ar to iespēja atgūt naudu man šobrīd ir tikai tiesas ceļā. Ņemot vērā Sniedzes negodprātīgo rīcību, es nolēmu painteresēties cik godrprātīgi Rita Sniedze pilda savas saistības pret valsti, un nosūtīju īres līgumu VID, kā arī paziņoju mājas apsaimniekotājam, ka Rita Sniedze no vannasistabas dvieļu žāvētāja nelikumīgi, uz citu mājas iedzīvotāju rēķina, izbūvējusi apsildāmās grīdas.
Tagad Rita Sniedze publiskā telpā sniedz melīgu informāciju par mani un manu ģimeni.

R Rita 12.02.2016

Cik jauku informāciju es atradu par sevi :)
Labdien, Iveta Garda un Andžej Strazdiņ! Sveiciens arī pārējiem cilvēkiem, kas lasa šo portālu!
Es jau biju piemirsusi par jūsu esamību, tomēr izlasot jūsu komentāru uz šo sūdzību (kuras autore neesmu es) nolēmu uzrakstīt. Man nepatīk nepatiesu ziņu sniegšana.
Iveta, piedodiet, Andžejs raksta: “Kad beidzās īres līgums un tika parakstīts telpu nodošanas – pieņemšanas akts (kurā nav minēts neviens vārds par to, ka no dzīvokļa ir pazudušas mantas vai man ir parāds), R.Sniedzei bija pienākums 2 dienu laikā man atmaksāt iemaksāto drošības nauda.” Tikai bija aizmirsts pierakstīt līgumā minēto, ja izīrētājam nav pretenziju :) tāds sīkums! Un PNA tika uzrakstīti visi saistošie maksājumi, dažas mantas, kā arī īstais cēlonis SABOJĀTA OZOLKOKA GRĪDA! Par to es ieturēju 150 EUR(20m2 telpai), jo ir tā jāslīpē un jāpārlako, ja gribētu naudu “nokāst” ieliktu jaunu grīdu, kas maksātu 500+EUR. Garantijas depozīta atlikums tika atgriezts.
Tad nu spriediet paši par cilvēkiem, kam ir tik daudz laika, lai nodarbotos ar augstāk aprakstītām lietām.
Visiem, kas izīrē telpas, iesaku iekļaut punktu par garantijas depozītu līgumā, jo pretējā gadījumā bieži vien pašiem, par saviem līdzekļiem, vien ir jālabo.
Veiksmi visiem, izīrētājiem!