Andris Zvaigzne un viņa brigāde - Mahinātors

Beidzot ir ievākta informācija par šo ēzeli - Andri Zvaigzni. Kā jau šodien laikrakstos lasījāt:

Šī persona, cerams, saņems pēc nopelniem. Viņa izgājiena dēļ paliku, protams, vainīgs ceļu satiksmes negadījumā, kurā protams, Andris Zvaigzne bija nevainīgā persona. Jau no paša pirmā brīža šis ceļu satiksmes negadījums likās aizdomīgs, ko centos pierādīt arī tiesas ceļā, bet visur manus centienus ignorēja, radās sajūta, ka kāds viņu piesedz, un līdz pēdējam centos pierādīt, ka negadījumā neesmu vainojams, bet gan šis slavenais cilvēks.
Rezultātā? Zaudēju daudz: auto nebraucams (remonts kopā 2 500 eiro un uz augšu), soda punkti, kā rezultātā nācās iziet ''drošas braukšanas kursus'', kuros atdevu vēl 200 eiro (protams iepriekš arī bija punkti, taču nebija iemesla apmeklēt kursus), beigti nervi, juristu palīdziba, lai cīnītos ar to visu un zaudēts laiks - ilgs laiks. Bet vissāpīgāk par šo finansiālo. Protams - būtu bijusi KASKO, problēmu neredzētu, taču šeit neiet runa par to.
Cerēsim, ka šajā situācijā draudzība un kontakti nelīdzēs, lai Zvaigznīte saņemtu sodu. Tas butu vienīgais mierinājums pēc šī visa!

R

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 11.02.2016

Меня удивляет Ваше состояние... Вы не верите правомерности решения суда? Вы же добивались справедливости - решение у Вас на руках. Вас признали виновным!!! С чего такая ненависть?
Я не знаком с человеком, на которого Вы жалуетесь. По большому счету, мне все равно что у Вас там произошло... Если Вас даже суд не смог оправдать значит:
А) Вы виноваты
Б) Вы не достаточно хорошо знаете ПДД, и следовательно то, что Вам не дали в автошколе, Вам объяснил этот человек
(К тому же у Вас пункты уже были - значит теперь на одного "торопыгу" на дороге станет меньше) Предугадаю Вашу злость скажу сразу - у меня стаж уже далеко за 15. И удостоверение у меня "забирали", и как "дедушка" более 8месяцев ездил, чтоб не дай...что не нарушить и не схлопотать заветные пункты!
Смиритесь! И не давайте повода Вас сейчас еще обвинить в клевете и оскорблениях. К тому же Вы опубликовали фото без согласия человека.... Может быть чревато!

D Daiga99 15.02.2016

Ja tiek pieprasīts kaut vai telefona zvanu izraksts, vai avārijas laikā netika runāts pa telefonu, protams, par papildus samaksu, un tiesa to vienkārši neņem vērā. Ziniet, tad šaubas par tiesu rodās gan! Un tas ir tikai viens no piemēriem, kas bija pieprasīts.

Nerakstiet savus komentārus, ja pat neziniet, vai tiešām bilde bija pašiem ielikta, par to, kāds ir braucējs, ka jau bija sakrājušies pāris punkti, par pašu situāciju/avāriju. Nerakstiet savas muļķības, ja jūs to neziniet!!!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 15.02.2016

Дайга99 - фото стоит (и ставится)автором жалобы! (это раз)
Сам автор указал что ходил на курсы по причине набора штрафных пунктов - (это два)
Если суд отказал в проверке факта общения по телефону значит:
а) не счел нужным
б) Не правильно подали запрос
в) Решение инспекторов полиции было правильно поставлено
Не надо пенять на других! Посмотрите на себя... А в авто конфликтах я 100% дел выиграл, даже тех где ЗНАЛ что человек нарушил. Учите правила, учите процессы, учитесь совладать с эмоциями, не считайте себя самыми умными в 20 с небольшим - это далеко не так!

Уже по Вашему комментарию видно уровень воспитания и образования! Можете писать и дальше мне оскорбления - Вашему (другу, брату, знакомому) человеку это не поможет: ситуация была, машины нет, решение суда вступило в силу. А Вы вместо того чтоб бороться, пишите комментарии и жалобы!!! Да еще и на портале (почти как на кухне поболтать), от которого ситуация не изменится!!

R Rītausma 16.02.2016

Pirmkārt: es nekādu bildi nepievienoju. Kad pievienoju savu komentāru, tas rādījās bez foto, taču ka nākošajā dienā ienācu vēlreiz pārbaudīt, manam komentāram klāt bija pievienota bilde.
Ko es ar to gribu pateikt - ja nezini kā šeit tas noteikt - nevajag pārmest, ka es ko esmu pārkāpis.

Otrkārt - šeit iet runa par to, ka policista kungiem vienkārši nebija vēlēšanās strādāt ar šo lietu sīkāk, ātrāk beidzam un miers (jeb nākošais) ..

Tu man saki, ka es neesmu ievērojis ceļu satiksmes noteikumus?
Tu vispār izlasīji rakstu ko es biju pievienojis klāt kā linku? (uz tvnet.lv)
Tur ir skaidri un gaiši pateikt, ka persona, kura bija iesaistīta ceļu satiksmes negadījumā - ir krāpnieks, kas speciāli izraisa negadījumus un uz tā pelna naudu, ja to tā var teikt.
Ko Tu man vēl vēlies ar to pierādīt un pateikt?
Nesmīdini tautu lūdzu ar savām gudrībām no malas. Man tas nav vajadzīgs. Savu es pateicu un ja vēlies kur gudri izsacīties - dari to kur citur.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 16.02.2016

Tu man saki, ka es neesmu ievērojis ceļu satiksmes noteikumus?
(цитата из 1 сообщения) - Zaudēju daudz: auto nebraucams (remonts kopā 2 500 eiro un uz augšu), soda punkti, kā rezultātā nācās iziet ''drošas braukšanas kursus'', kuros atdevu vēl 200 eiro (protams iepriekš arī bija punkti, taču nebija iemesla apmeklēt kursus)...
rezultātā nācās iziet ''drošas braukšanas kursus''- ПРОСТО ТАК НА КУРСЫ НЕ ПОСЫЛАЮТ

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 16.02.2016

Tu vispār izlasīji rakstu ko es biju pievienojis klāt kā linku? (uz tvnet.lv)
Какого болта - ТЫ школота "тыкаешь" незнакомым людям!? (уровень Твоего образования на лицо) Следовательно такое же общение было с полицией... Результат в решении!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 16.02.2016

Мошенником его признать может суд, а пока это не произошло - он законопослушный господин!
А Вы - болтун... (с ником женского рода)

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 16.02.2016

Ko Tu man vēl vēlies ar to pierādīt un pateikt?
Смотри комментарий выше!

P peteriszvaigznite 17.11.2016

nuja vins ir zaglis un krapnieks mahinators santazists utt cerams ka to meslu iesedinas cietuma kur vinu d... d... ka sjau vinam noteikti patiks :D

C cccccc1 29.01.2017

Kaut tev uztriektos masina..