Andrejs Škavronskis - Attieksme

Kopā ar savu dēlu sastapos ar "kolosālu" attieksmi no daktera Andreja Škavronska puses, kurš darbojas Rīgā, veselības centrā "Elitte". Pirmais nelielais incidents radās pārs mēnešus atpkaļ, kad biju pierakstījis dēlu pie šī daktera maksas vizītē. Ieradāmies desmit minūtes pirms pieraksta un, par cik dzirējām kabinetā čalas, iekšā negājām. Kad pulkstenis rādij divas minūtes pēc nozīmētā laika, atvērās durvis un pa tām iznāca iepriekš minētais dakteris un devās prom. Mutiski viņu uzrunājot, teicu, ka mums ir pieraksts pie viņa un gaidam, kad viņš varēs mūs pieņemt, uz ko dakteris atbildēja, ka neko nezin, ka viņa darbalaiks ir beidzies un viņš mūs nepieņems vairs. Toreiz mierīgu pārrunu ceļā tomēr pierunājām cienījamo dakteri, un viņš mūs pieņēma. Biju dusmīgs. Šodien vispār vāks...! Pieraksts uz 13.30, tai pašā "Eltē". Ierodamies desmit minūtes pirms norādītā laika, bet Elitē no sākuma jāizstāv rinda lai samaksātu par vizīti un piereģistrētos. Šodien reģistratūras darbinieces nebija īpaši darbīgas, tā pēc iekšā tikām nogaidot 13 minūtes. Reģistratūrā kundzīte mūs ar dēlu iepriecināja ar ziņu Ka cienījamais dakters diez vai būšot vēl sasniedzams, jo esam nokavējuši pieraksta laiaku. Tā arī bija. Škavronskis jau bija notinies, lai gan pieejamā informācija Elites mājaslapā liecina par to, ka viņa darbalaiks ir līdz 14.00. Tas ir kaut kāds vāks!!!! Puika aiziet no stundām lai tiktu pie ārsta, es aizmūku no darba, samaksāju par stāvvietu, tad atduros pret čammīgām reģistratūras kundzītēm un rezutātā dakteris notinās, jo esam nokavējuši 3 minūtes!!! Nu kā tā var!!!??? Laikam šim dakterim aiz neko darīt ir pamatīgi sakāpis galvā vai arī viss pieriebies, ka tā rīkojas! Lai gan viņa CV neliecina par to, ka viņš ir kaut kas īpaš. Ierindas dakterīts. Slikti! Nedrīkst strādāt ar tādu attieksmi. Nekad vairs pie viņa neiešu, un arī citiem neiesaku. Sabojāsiet tik dienu, bet rezultāta nebūs!

J

K Karina Jeršova 05.08.2016

Pilnīgi piekŗitu , ci kreizes sastopos ar šo "daktieri", tik reizes saņēmu negativu atteiksmi!

L L.Liepina 23.11.2016

Nu ziniet, man gan ar šo dakteri nav negatīva pieredze, tikai pozitīva. Veselu mēnesi pie viņa esmu gājusi un tikai labāko ieteikt varu un vēl joprojām man šis ārsts ir jāapmeklē dēļ manas ielaistās problēmas.
Paši vien esiet vainīgi, ka nevarat pieklauvēt pie durvīm un ieiet kabinetā. Man pieraksts ir tikos un tikos, bet es citreiz tieku pat 30 minūtes pirms pieraksta laika kabinetā iekšā. Nāk viens cilvēks ārā, es pieklauvēju, apvaicājos vai var un tieku iekšā. Neviens Jūs aiz rociņas neraus iekšā kā mazu bērniņu!!!
Un ko Jūs domājat čammīgas reģistratūrā sievietes? Vajag laicīgi uz poliklīniku aizbraukt un godīgi, zolīdi izstāvēt rindu. Neviens, atkārtoju neviens nav vainīgs pie tā, ka nevarat laicīgi ierasties uz vizīti un kur nu vēl poliklīnikā, lai izstāvētu rindu un samaksātu par vizīti. Es pati esmu skrējusi darba laikā un kolēģi ir palaiduši, tikai lai vien rindu izstāvētu un pēc tam vēl lai sagaidītu rindu pie ārsta.
Nav ko sūdzēties pašu stulbuma dēļ!!! Uz vizītēm vienmēr ir bijis saprotams, ka jāierodas ātrāk (mana omīte gados kas bija to pat iemācīja) un pašiem vien jāinteresējas ir dakteris brīvs vai nav.
Domāju par cilvēkiem - vai tiešām viss ar karoti mutē jāiebāž?

P pūķis 12.09.2019

Biju šodien uz piņemšanu pie Dr. Škavronska A. ar nosūtījumu no ortopēda traumotologa ar iūgumu uztaisīt podometriju,kuru man neuztaisīja, bet iedeva norīkojomu uz Ventspils ielu.Zolītes man ir,bet mērījumu par 30 eu. nav.

K Kira Keira 21.02.2024

loģiski

K Kira Keira 21.02.2024

Super dakteris. Šodien pirmo reizi biju pie dr. A.Škavronskis un varu ietekt citiem šo dakteri. Attieksme bija pozitiva. Atri izdarīts rentgents un izrakstīta ārstēšana. Viss ko dakteris ieteica logiski, pareizs. Tādus ieteikumos gados atpakal sanēmu no citiem dakterim jau, bēt diemžēl nesekoju līdzi šim ieteikumiem.