www.sudzibas.lv Andrejs Šikors iespējams negodīgs uzņēmējs

Andrejs Šikors - iespējams negodīgs uzņēmējs

Visiem ieteiktu uzmanīties no, iespējams, krāpnieciskas biedrības "Latvijas Alus muzejs" valdes locekļa Andreja Šikora. Viņš aicina darbā bez darba līguma un nemaksā saviem darbiniekiem (kuri ir iekrituši) darba algu. Gandrīz pats iekritu viņa slazdos un ielicis šajā lapā melīgu informāciju par mani. Visiem viņa iepriekšējiem uzņēmumiem Baltic Building Media Group, Andreja Kondrāta būvniecības birojs, žurnāls «Mans Nams ir Mana Pils» u.c. ir maksātnespējas procesi (par to varat pārliecināties lursoftā vai maksātnespējas aģentūras mājaslapā).

J

K Kaspars 13.07.2011

Lidziba Hitleram:D izdauzit ta purnu lai usas nokrit !!!

V VasjaPupkins 13.07.2011

Par žurnālu "mans nams ir mana pils" bija savulaik pilns nets pierakstīts, ka darbiniekiem nesamaksā utml. pēc tam, protams, nogāla dibenā ar blīkšķi. Šķiet, ka šim kundziņam jau ir atstrādāta sistēma, kā visus uzmest.

K kleo 26.10.2011

paskatieties: http://www.pietiek.com/raksti/knab_sikore_darba_laika_piedalijusies_vira_firmas_biznesa_sapulce

D dundure123 19.03.2015

Beidzot laikam pats sapratis ka ir čakarētājs un godīgi caur latviabeerfest atzinies.

M Mumu 29.06.2015

Vai neredzat, ka Andrejam ir tik brūna mute no citu pakaļu laizīšanas, ka viņš savādāk jau nemāk dzīvot .

Cilvēku piečakarēšana un solījumu svaidīšana ir viņa ikdiena!

Domāju, ka viņam tāds pats liktenis norunāts. Mazums pārdzēra alus normu un aizmiga neīstā laikā un neīstā vietā.

Linča tiesa? Ko Jūs, mēs taču dzīvojam demokrātiskā valstī, vai ne?