www.sudzibas.lv Anastasija Orlova no Lielvārdes Krāpšana, melošana, naudas neatdošana

Anastasija Orlova no Lielvārdes - Krāpšana, melošana, naudas neatdošana

Viss sākās ar to, ka no Anastasijas Orlovas nopirku telefonu no sludinājuma fb par 70 eiro ar pēcmaksu, pastā. Man telefona vietā atnāca, veca, neejoša planšete. Sazinājos ar pārdevēju, bet viņa pēc vairākām dienām man atraksta, ka tā bijusi kļūda, ka pati neesot sūtījusi, bet gan draudzene. Apmaināmies ar tel. Nr. Un sarunājam, ka viņa dabū no tās otras meitenes manu pasūtīto telefonu un atsūtīs man. Paiet laiks, nedēļa, divas, no pārdevējas nekādu ziņu... Pēc tam atraksta, ka esot notikusi nelaime, tēvs esot nomiris, nezinu, vai melo vei nē, bet tas nav galvenais. Atnāk man tas telefons, bez lādētāja, ieslēgt viņu nevar, saku, ka gribu naudu atpakaļ, uz ko arī atbild, ka naudu atgriezīs.
Sūtu abas lietas atpakaļ, bet šī izdomā nelikties ne zinis nu jau mēnesi... Sūtīju gan sms, gan rakstīju fb vēstules... Tagad vēl velk laiku garumā un telefons nu vairs nav sasniedzams... Paciņa ir izsūtīta un atrodas Lielvārdē pastā... Ziņu nekādu.

Pievienoju abu meiteņu datus! Aļona ir viņas draudzene.

Anastasija Orlova ir pārdevēja!
Avotu iela 10-38
lv-5070
tel. Nr. (nu jau lkm bijušais) 25516705

E

J Jonsons Babys 05.01.2017

Ieraksti te Aļona Volkova redzēsi cik daudz sūdzību ir par viņu. Bija pat sižets pa Bez Tabu par viņu. Es redzot uz paciņas, kas ir sūtītājs, nemaz to paciņu ņēmis nebūtu.

E Evija 05.01.2017

Paciņu jau nesūtīja Aļona, bet gan Anastasija. Un ir vairākas Aļonas Volkovas...

L Lepnā Lavīze 08.01.2017

Sociālajos tīklos var ierakstīt tādu vārdu, kādu vien vēlas. Neviens personas identitāti nepārbauda.