www.sudzibas.lv Altero Krāpšana

Altero - Krāpšana

Sveiki , neiesaku griezties pie Altero, pienāca īslaicīgi grūti brīži ar finansēm, pieteicos pie Altero un ar to arī sakās tas murgs , zvana darbinieki viņi pat neklausās ko man vajag un kā labāk man rīkoties , tikai runā, jā mēs jūs saprotam un t.t. un tik runā savu un stumj pašu neizdevīgāko kredītu priekš manis un izdevīgāko priekš sevis , šausmas , atteicos vispār no viņu pakalpojumiem

09.02.2019

Atbilde no Altero Support Pārstāvja atbilde 11.02.2019

Vēršam Klientu uzmanību, ka šīs sūdzības nerakstīja reāli Klienti. Diemžēl, par platformu ir izplatīta nepatiesa un apmelojoša publiska neslavas celšanas kampaņa.
Par laimi negantnieks ir identificēts un karma pati zinās, ko tālāk darīt.
Platformas pakalpojums ir PILNĪBĀ bez maksas, kā arī platformā saņemtie banku un kreditēšanas uzņēmumu piedāvājumi ir pilnībā vienādi, tie nekādā veidā neatšķiras.
Platforma neslēdz līgumus ar Klientiem, bet nodrošina Klientiem iespēju tikai salīdzināt vairāku aizdevēju piedāvājumus vienuviet.

Saviem esošajiem un potenciālajiem Klientiem atgādinam: NEŅEM kredītu! Kamēr neesi salīdzinājis!

Si

4x 4x4 24.01.2019
apmāns

Loti slikta attieksme pret klientiem , nesaprotamu iemeslu pec , nevis palidz atrast risinajumu,
bet iegruž vel dzilakos mesloss, nav saprotama vinu misija.
Diezgan nekorekti.