www.sudzibas.lv Alpha Personnel cilvēku mānīšana

Alpha Personnel - cilvēku mānīšana

Labdien visiem kas apmeklē šo saitu. Vēlos jums teikt lai neizmantojat SIA Alpha Personnel pakalpojumus. Tā kā meklējām ar sievu darbu ārzemēs viņu tā brīža piedāvājums bija tieši laikā un mums viņu piedāvātais darbs ieinteresēja, sazinājāmies ar viņu darbinieci un braucām uz Rīgu noslēgt līgumu par darbā iekārtošanu. Protams no mums par līguma noslēgšanu bija jasamaksā katram pa 150 euro. Tas jau būtu nieks bet sākās visjautrākais moments. Līgums mums ir noslēgts ka dosimies uz Vāciju strādāt bet jau otro nedēļu atrodos ar savu sievu Nīderlandē. Kad atbraucām sagaidīja cilvēks un teica ka vispār viņi neko nezina par Vāciju jo visu laiku dzīvo Nīderlandē. Un tas līgums kas tika noslēgts Latvijā nav nekur derīgs. Nezinu vai kādam šī informācija noderēja bet vēlos jums no sirds teikt braucat peļņā uz ārzemēm caur paziņām. Latvijā firmas tikai pelna naudu un māna cilvēkus.NEBRAUCIET CAUR ŠO FIRMU. JA JUMS IR KĀDI JAUTĀJUMI SĪKĀK IZSTĀSTĪŠU JŪSU EPASTĀ. PALDIES!