www.sudzibas.lv Alona Volkova neatsuta drebes!!!!

Alona Volkova - neatsuta drebes!!!!

Meitenes!!!!neuzkerieties uz so maitu!!!E pasts [slēpt]@inbox.lv
uzskaitiju vinai naudu par biksem un matiem, nesanemu jau menesi ka, ne bikses, nedz ari matus!visu laiku attaisnojas ar bernu!!!Tikai tagad izlasiju, cik daudz sudzibu par vinu ir, saka , ka nav ta pati Volkova, tacu policija jau pateica, ka viena un ta pati persona vien ir!

Neuzkeraties uz Alonu VOLKOVU!!!!

Man diemzel bus maciba visai dzivei del tadam maitam!

P

S skeptiķe 26.02.2013

epasts kaut kur redzets

F FlashForward 26.02.2013

Par viņu šeit jau pirms gada sūdzējās...
Tātad prātiņš tā arī nav atnācis.
Oj, Alena doigrajesha, doigrajesha ti...

L lalalah 26.02.2013

Lūdzu.
Jūs neēsāt vienīga tāda laikam jau.

S skeptiķe 27.02.2013

P panika 01.03.2013

klausies!!!Es ieliksu ne tikai screenu, kur nauda tev tika parskaitita, bet ari vestules, kuras tu melo, ka tev ir slims berns, un tadel tu tirgo visu iedzivi ara, lai tikai vinu glabtu!!!Tas ir tavs mazgadigas, neizglitotas, neaudzinatas ''meitenes'' limenis!
Ko var gribet, ja jau mate tevi pasu tirgoja veciem, kadu mates milestibu pret bernu gaidit no tevis, bet nekas, pavisam driz tava dzive mainisies:)tu pat nenojaut, kas planojas pret tevi no visu apkrapto puses!!!veiksmi tev so visu izturet!

Aļona Volkova

LV57HABA0551033531309

pers.kods: 130295-11561

ne tvoji danniji??? (pers, kods) 100% nav precizs!nekas, nekas, vari te netauret, ka man meloji, ka tev tevs policists un kas tikai vel nee, ar tadam ka tu, atri tiek gala!Ne uz to uzravies soreiz maza pamulkite!

P panika 01.03.2013

un pieradit es varu to elementari :) nesatraucies, pirmam kartam, kamer pilicija to skaidros, ar tevi bus citada veida saruna!;) man ir meitene, kura par tevi pastasta visu, ari patreizejo adresiti un tava puisa darba vietu!atrast tevi ir looti elementari!

A AnzhelikaSisaeva 01.03.2013

Это не доказывает что было перечисление и за что! Мне интересно тоже увидеть скрин.Вы наверное получили вещь но ожидали другого.Сочувствую

P panika 01.03.2013

Net, esle bi ja polucila hotj ctoto, ja bi prosto otoslala obratno vesch, esle prislo bi ne to!No ja nepolucila necego!Alena, mne tebe dakazivatj necego ne nada, ti sama znaesh, cto vresh!!!razberjom etu situaciju po drugomu, esle uze tak hocesh!

S skeptiķe 01.03.2013

latviski rakstat lai saprot:D

L lalalah 02.03.2013

vot ee dannie nekotorie

P panterka 04.03.2013

Aljonka, prikladivaj kopiju kvitanciji s 4ekom 4to ti otsilala ejo zakaz? Net kvitanciji, zna4it za vami fakt mo6ejni4estva. Panika, pi6ite zajavlenie, u vas estj vse dannie +skrin s platezem, etogo dostato4no..esli Aljona ne predjavit kvitanciju ob otsilke va6ego zakaza, to ona o4erednoj raz obmanivajet 4estnix ljudej. Stidno!

A Anna7835 04.03.2013

panterka ejo Alena prosila publicno - esli skinula denjgi, daj dannie i kakaja summa.Alena ejo prosila na email napisatj vse dannie, summu i td. Esli eto tak i bili varnutj denjgi. Tak eta persona sto sozdala etu temu - ej ze ne napisala.Alena i udalilasj ot sjuda i komenti toze udalilisj.

Poprasu ese raz, esli stoto vam ne nravetca, stoto ne polucili, napisite Alene na email - vse dannie i procie, vam vernut denjgi esli ves vi ne polucili.Vam ze pisali.Sto ze vi molcite?resili pridumatj istoriju i molcatj teperj kak poprasili dannie sceta s kotorogo bila perecilenna apredeljonnaja summa?! Ne krasivo podstavljatj

Ja slezu ne pervij raz za etoj i drugimi temami...

P panika 06.03.2013

anna, a ti smatrju za alenu kak sestra :) ja nesabirajusj bublikavatj zdes svaji bankavskije dannije!delo v policiji, puskai razberajutsa!
smatrju tebe v etom portale na kazduju temu komentarj stoit, lish bi pro alenu vse zabili :)
K stati-v marte budet ooocen interesnaja peredaca po Bez tabu :)

A Anna7835 07.03.2013

Ja prosto tut chitala a patom vse komenti propali a ej ne kto i ne otvetil kakoj schet, summa i td. Ona zhe pisala esli tak i estj to denjgi srazu perecislet a tut i vidno sto avtor vrjot, hotel bi vernutj denjgi napisala bi alene i vse...a tak avtor - ti daze ne staralasj stoto sdelatj, ti prosto pisis vsakuju irundu i patom plachish cto tebja razveli.Tebja ne kto ne razvjol - ptosto ti resila na nejo spisatj stoto i vse

A Anna7835 07.03.2013

I tebja ne kto ne prosit, zajdi na email tam i razberjosa, napisi ej dannie - esli takoj platjozh estj a posilka ne vislana - tebe denjgi vernut! ne delaj iz etogo tragediju, esli ti ne prava to tebe eto vernjotca, esli prova vernjos svoi denjgi i zabudis

P panika 07.03.2013

Mne tebe obisnatj necego!Slusai, a esle uz Ti ne ta samaja alena, to kak znaesh, cto ja nepisala ej na poctu??????Podrastji, tebe rebjonka ne zalj???????????

Vse, v etom razbirajutsa nuznije instanciji, i po tv skoro budet vidna sjuzet, v katorom sobralisj ljudi, katorih ti oblaposila!

R ri4y 07.03.2013

Aljona dast opjatj v dele... Nawa lubimaja Bačača

A Anna7835 07.03.2013

panika Ti takaja smesnaja. Raz ona tut pisala znacit ti ej ne napisala.A cto eto znacit?cto ti vres! a ctobi sobratj ljudej - tebe nuzno vseh znatj

P panika 08.03.2013

ja uze znaju dostatocna!Alenacka, uspakoisja, na etot raz tebja opozorjat na v sju stranu :) mne s taboj obsuzdatj necego :)