www.sudzibas.lv ALLEGRA I.U. atkritumu izvešana

ALLEGRA I.U. - atkritumu izvešana

sakarā ar darbību partraukšanu Salaspilī SIA L-T, netika izpildīti atkrituma izvešanas pakalpojumi pēc adreses Miera ielā 24b.SIA Latvijas pasts un I.U.ALLEGRA, bet rēiķīnus visiem izrakstīja un tagāt draud ar tiesu.Ta ir krāpšana.

180.pants. Zadziba, krapsana, piesavinasanas neliela apmera
(1) Par zadzibu, krapsanu vai piesavinasanos neliela apmera, iznemot sa likuma 175.panta tresaja un ceturtaja dala, 177.panta tresaja dala un 179.panta tresaja dala paredzetos noziegumus, -
soda ar brivibas atnemsanu uz laiku lidz diviem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu lidz piecdesmit minimalajam menesalgam.

E Esesesseseseseses 23.10.2011

Aleksandr, Tu pats vismaz saprati, ko uzraxtīji???

Cik noprotu, Tu esi no tiem vecajiem Salaspils peņiem, kuriem smadzenes jau ir mirušas kopā ar Brežņevu!

Varbūt mazbērni var palīdzēt... vismaz sakarīgu ko uzraxtīt!

T Točno 23.10.2011

Točno, sūdi būs, jo par neizvestajiem sūdiem briest jauni sūdi!