Alitrans Sia - Krāpniecība

Darbs tiem kam patīk strādāt bezmaksas!!!! Darbadevējs nelikumīgi ietūrē lielas naudas summas. Neizmaksa darba algu pilna apjomā un absolūti neuzskata darbiniekus par cilvēkiem. Meklējam visus kas ir cietuši no "sadarbības" ar Alitrans, jo viņi maina šofierus pec 1-2 reisiem protams ieturēt sev paris tukstošu eiro. Rakstiet [slēpt]@inbox.lv vai 28828661

V vaditais 16.04.2015

LOTI LABA FIRMA, ES STRADAJU 5 GADU, NEKADAS PROBLEMAS AR NAUDU NAU. PROTAMS NEMAKSA TIEM KAS DZIER UN TAISO VISADAS PROBLEMAS, UN VEL GRIB SANEMT NAUDU.

J Julia Labute 17.04.2015

Jus stradājat 5 gadu??? Smieklīgi gan!!! ^))))Lūdzu vārdu Uzvārdu!! Anonīmi protams var visādas pasākas te fantazēt tikko lai piesēgt savu krāpniecību.

O OksyB 27.04.2016

Labdien.Atradu internetā informāciju par firmu Alitrans.Es pareizi sapratu ,ka tā ir firma kravas pārvadājumu pakalpojumus Rīgā, SIA " Alitrans?Mans vīrs vēlējās, lai mēģinātu tajā iekārtoties.Mēs no Krievijas.Vienkārši vīrs runāju tieši ar šoferi no šīs firmas.Viņam viss ir aprakstīts labi,alga, bez kavēšanās ,1600 eiro mēnesī sanāk.Jūs kaut ko varat pateikt par šo firmu?

K karado 13.05.2015

Piekrītu Jums Julija šitie darboņi arī eiropu jau piesārņojuši,
Mūsu ta sauktā valdība ar Aboltiņas vīru neko nav izdarījuši lai izskaustu šos darboņus un sakārtoto šo valsti, bet naudas kāre dara savu

T Tamara 07.07.2015

Gospodi, kak nadoelo. Otpravila muzha s etoj firmi...ne znaju chego zdatj teperj

R renata solnce 26.02.2016

Здравствуйте ! Наткнулась на эту страничку и очень прошу Вас ответить-каков был результат того рейса.Понимаю,что это было приличное время назад,но не для нас-жен дальнобойщиков...Возможно,все было прекрасно,и он (Ваш муж) работает и по сей день?

O OksyB 27.04.2016

R renata solnce 30.04.2016

Sveika ! Virs rejsa.Katru pirmdienu sanem 150 e.Menesha beigas-ceturta nedelja -minimalo algu.Bez tiem 150.Runajot ar vaditaiem izskatas,ka 10% nonem nepar ko Ta pat vien...Pagaidam viss.

R renata solnce 07.06.2016

Nejesaku stradat alitrans firma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! APZAGA !!!!!!!!!!!

T topDriver 09.06.2016

paskaidrojiet síkak ká tas notika !

A ainarskab 18.07.2016

Nesaprotu ko nozīmē bezmaksas, strādāju firmā jau vienu gadu, ne ko sliktu nevaru teikt, naudu sanem 2-3 dienas pec atskaites nodošanas un visu pilnā apmēra, ir degvielas norma ko ja pārsniedz izskaita, bet par to bridina jau pie stašanās darba, vienu reizi man francija nolēja, tad izskaitija algu, tapec bākas loti jauzmana, bet pec tam raskota iekļaujos un esmu apmierināts.ir vel liekie km, kas mazliet neapmierina, bet ar 4-5% liekie, var sadzivot. Alga laba.

A ainarskab 18.07.2016

Nevajag liet degvielu pa labi un pa kreisi un nebūs jābļauj ka apzaga!