www.sudzibas.lv Alfa Home Sia Brīdinājums visiem

AtrisinātaAlfa Home Sia - Brīdinājums visiem

Sveicināti visi kas meklē darbu celtniecības nozarē ! Vēlos Jūs brīdināt par kādu negodīgu darba devēju, SIA ALFA HOME , Rīga, Lokomotīves iela 26 . Mēs bijušie esam savākuši dokumentus par šo firmu , lai tos iesniegtu Ekonomikas policijai ,VID un Valsts darba inspekcijai. Vēršamies pie būvniekiem , kam bija gods strādāt ar šo firmu un vēl strādā , gaidām informāciju arī no Jums. Paldies.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.01.2017

Uzņēmuma Alfa Home Sia pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

ž

Latviešu tautas 31.08.2015

Mēs bijušie esam savākuši dokumentus par šo firmu, lai tos iesniegtu Ekonomikas policijai, VID un Valsts darba inspekcijai.
======================
Tas neko nedos! Viss ir piekuļots un nopirkts!
Ta ir BRĪVA Latvija, bērniņ!

Likumsargs 31.08.2015

Protams, ka nekas nebūs, jo runātāju ir daudz un dikti, bet kad nonāk līdz darīšanai tad PUFF vien ir!
Negodīgie uzņēmēji to izmanto! Nu pabļaustīsies un pabļaustīsies un nomierināsies!

Ir tāds sakāmvārds "Nebaidies no suņa, kas skaļi rej, bet baidies no tā, kurš klusē".

R Robert Gaa 02.09.2015

Man arī ir bēdīga pieredze ar SIA Alfa Home

Kalnozola čoms https://www.facebook.com/Kalnozols/videos/643250249022650/

R Robert Gaa 09.10.2015

Tā nu gan nav, ka viss un visi ir piekukuļoti un nopirkti.
Tādi sīki blēži kā Valentīns Ohrimenko nav spējīgs nevienu ne nopirkt, ne piekukuļot.
(SIA Alfa Home, tel.+37120203442, Biroja adrese: Rīga, Lokomotives iela 26, LV-1057, interneta adrese: http://www.alfahome.lv/kontakti.html)
Tāds ir spējīgs tikai visu laiku melot, solīt un izvairīties. Tā tas arī notiek.
Tika uzrakstīti iesniegumi Valsts ieņēmumu dienestā un Valsts darba inspekcijā par neizmaksātām algām un pirmie rezultāti nebija ilgi jāgaida. Uzlika sodu pāri pa 1000eur un algas tika pārskaitītas. Ne pilnībā, protams, bet kustība notika.

VIŅI baidās no publiskas neslavas un oficiāliem iesniegumiem. Tas var traucēt nākotnē shēmot uzmetienus. Valentīnam daudz labāk patīk draudu sms, kuras var parādīt Valsts policijai un uzrakstīt iesniegumu par draudiem. Netērējiet laiku tādām muļķībām.
Arī man Valentīns lūdza atsaukt sūdzību. Bet par cik vēl jo projām NAV norēķinājies, tad NEKO atsaukt netaisos. Tikai rakt dziļāk, kamēr sasniegšu savu mērķi.

Rakstiet VISĀS iespējamajās instancēs, bojājiet tādu biznesmeņu ikdienu cik vien to atļauj jūsu laiks.

UN brīdiniet VISUS! Interneta resurss ir neizsmeļams.

Veiksmīgu cīņu ar vilkačiem!