Aleksandrs Durrani - Krāpšana

Tika ievietots portālā ss.lv, ka meklēju celtnieka darbu. Piezvanīja šis te Aleksandrs un piedāvāja celtnieka darbu Norvēģijā. Padomāju dažas un piezvanīju un piekritu, jo ļoti naudu vajadzēja, Latvijā, diemžēl, darbu nevaru atrast.
Pēc vairākiem zvaniem, kad vienojāmies kas un kā, prasīja naudu par biļeti uz kuģa un par transportu uz Bergenu!
Prasīja 165 eiro, šķita, ka tā nereāli prasa naudu uz konta. Vienojāmies, ka samaksāšu pusi un otru pusi pēc tam. Dienā, kad bija jāizbrauc telefons tika atslēgts un cilvēks vairs nebija sazvanāms!
Pārtika, viss sapirkts, nauda, kura aizņemta, tā jau iztērēta un darbs nav! Žēl, ka Latvijā dzīvo šādi cilvēki, kuri apčakarē izmisušus cilvēkus.

Papildināts hellish_666 24.11.2016

ja kas šī cilvēka personas kods man arī ir, vai ir iespējams kaut ko darīt, vai vairs jau nē?

H

M Macc 24.11.2016

Kapēc viņam jāpērk Tev biļete? :D Tas jau momentāli liecina, ka krāpnieks.
Pats nopērc un aizbrauc. - loģiski ne?

H hellish_666 24.11.2016

nu it kā pirka visiem kopā! šķita jau kaut kas nav tīrs, bet cilvēcisks izklausījās tas cilvēks! bet nu jau tiek krāpnieki dara!

U undercore 24.11.2016

runats bija ka soferim jasamaksa par darbu tapec vajag izsutit

K Krishinjsh 24.11.2016

Es tavā vietā to tirliņu noķertu un kārtīgi nozilinātu! Nevar tak pieļaut, ka šādi čakarē!

H hellish_666 24.11.2016

jā, es arī labprāt, bet man ir tikai konts un personas kods, un tā kā LV nevajag personas kodu pat naudu pārskaitot, tad tā arī var būt fiktīva!! nu žēl, ka tā sanācis!!

N NesQuik 26.11.2016

cerams visi kas bija ap4akareti gaja uz policiju ! pietiek ar kontu un personas kodu , nauda tad kaut kam aizgaja ! es domaju ja konts bija kadam citam , tad atklas to personu kas to nelietigi izmantoja ,diez vai kads cits gribes but sodits vina vieta!

U undercore 24.11.2016

ar mani gandriz tas notika ,runa par so te stastu man draugs nosutija naudu vinam. 4.pa dienu bija sarunats ka savaks ar auto ,pats nenosutiju naudu .iekseja balss teica ka nevajag to darit ,mans ieteikums butu doties uz policiju ,ja buss vairak sadu sudzibu iespejams ka policija saks stradat ,draugs esot aizgajis uz policiju

H hellish_666 24.11.2016

paldies, tie droši vien tie paši cilvēki!

U undercore 24.11.2016

savadak jau nevarbut ka tie pasi ,organizators sevi deveja par daini

H hellish_666 25.11.2016

Aleksandrs un Andrejs! bet gan jau vārdi mainīti, man ir tikai Aleknsadra personas kods!

N NesQuik 26.11.2016

banka jau pateiktu ka vards mainits vai ne ta?

N NesQuik 25.11.2016

cerams policija nokers sos divus gudrisus !