Aleksandra Vasiļjeva izstāde Cēsīs - Krāpšana

Ar ģimeni biju aizbraukusi uz Aleksandra Vasiļjeva tērpa kolekcija izstādi Cēsīs. Internetā bija rakstīts, kad biļešu cena ir 3,00 pieaugušajam un bērniem, pensionāriem 2,00 eiro. Ierodoties Cēsu pilī, bija plakāti, par šo pasākumu, un par interneta cenām. Biļetes pirka ar 2 bērniem un vienu pieaugušo. Kasē tika paziņots, ka bērnu biļetes ir pa 4. Eiro un pieaugušo pa 5,00 eiro, un pieaugušo biļete tika izsista pa divām biļetēm pa 2.50. Kasierei paskaidrojām, ka internetā bija rakstīts savādāk, taču pārdevēja neņēma vērā un teica, ka tik dārgi, jo redz arī pils apmeklējums ir iekļauts, taču mums pils apmeklējums galīgi neinteresēja un gribējām apmeklēt tikai izstādi. Stulbi, ja internetā ir cita cena un man pie izstāžu durvīm bija tā pati cena, kas internetā, savukārt pie kases tika malts kas cits un nemaz neieklausījās. Meitene, kas mūs apkalpoja bija "ļoti" laipna. Šī nav pirmā reize, kad Cēsīs ar izstādēm tā notiek. Lai veicas!

J