www.sudzibas.lv Alberta Koledža Slikts serviss un krāpšana

Alberta koledža - Slikts serviss un krāpšana

Nekad neieteiktu studēt Alberta koledžā, tas ir velti iztērēts laiks no savas dzīves. Attieksme no pasniedzēju puses ir smieklīga, ziemas laikā telpas ir aukstākas nekā ārā. Izvēlieties ko citu kur studēt, velti netērējiet lietderīgo laiku un nemaksājiet naudu par to ka par jums pasmejas. Studiju daļai ir vienalga par to ka pasniedzēji neierodas uz lekciju. Pasniedzēji aizmirst ka viņiem noteiktā dienā ir lekcija un studenti kā muļķi gaida uz to labāko, ka lekcija notiks. Par to dienu kad lektors aizmirst ierasties darbā mēs vienalga viņam maksājam. Kursa direktoriem ir vienalga par to kas notiek lekciju laikā. Nekad šai skolai nepiešķirtu akreditāciju, nav pelnījuši. Kauns par šo skolu.

08.01.2019

Alberta koledža 03.03.2020

Labdien, nākamie studenti!
Lai iepazītu mūs labāk un saņemtu godīgas atsauksmes no reāliem studentiem, atnāciet šī gada 14. Martā uz atvērto durvju dienu!
Mēs radījām 9 darba tirgū pieprasītas un praktiski orientētas studiju programmas, par kurām uzzināsiet vairāk klātienē.
Gaidām jūs plkst. 12.00 mūsu Skaistajā un vēsturiskajā ēkā, pašā Rīgas centrā skolas ielā 22!

Ar cieņu
Jūsu Alberta Koledža