www.sudzibas.lv Albert Berner SIA Cilvēku mānīšana

Albert Berner SIA - Cilvēku mānīšana

Uzņēmums smagi un viltīgi čakarē cilvēkus. Tā saucamajiem tirdzniecības aģentiem darba laiks vis nesākas 8:30 un nebeidzas 17:30. Jo viss vakars jāpavada visādu atskaišu, piedāvājumu utt. gatavošanai. To varat arī nedarīt protams, bet tad sekos ātras represijas līdz ātrai atlaišanai. Ja sākumā tas liekas ok, tad pēc dažiem mēnešiem ir skaidrs, ka Tu strādā no rīta līdz vēlam vakaram saņemot kapeikas, jo īpaši tas attiecas uz celtniecības un industriālo preču grupu. Šajā grupā cilvēki mainās ļoti bieži, jo saprot, kā ir patiesībā!Ja neticat, droši sāciet strādāt un braukt pie klientiem un drīz vien sapratīsiet kas ir kas. Jo visi klienti Jūs uzrunās vienādi - jums nu gan bieži cilvēki mainās!!! Klienti ari jāčakarē, jo jāpiedāvā nevis Vācijā ražota, bet gan Ķīnas prece! Ieteikums apdomāt, pirms ejat tur strādāt!!!

D

Dainis2016 18.01.2016

Kāds ir viņiem (tirdzniecības aģentiem) atalgojums pēc nodokļu nomaksas? un vispār kāda ir maksāšanas kārtība??

B bonds007 30.07.2016

Precīzi! Tā arī ir kā rakstīts!!!