www.sudzibas.lv AitiņLauvas Slikta attieksme

Aitiņlauvas - Slikta attieksme

Ar ģimeni 13.07.2016. braucām pa Rīgas - Liepājas šoseju un nolēmām paēst "Aitiņlauvās" (plkst.17.40), veicām pasūtījumu, arī pasūtījuma veikšanas laikā bijām liecinieki darbinieku savstarpējai komunikācijai, kasiere pavāram izteica pasūtījumu, un īsti nesadzirdēja pavāra atbildi, tāpēc pārjautāja, tad pavārs diezgan rupji atbrauca :"...Tu kurla esi?", to visu mēs dirdējām, tas bija jau nedaudz nepatīkami, tad pēc brīža pasūtījums bija gatavs, mans bērns, ēdot kotleti, tajā atrada metāla skavu, vīrs nekavējoties par to darīja zināmu oficiantei, kura tobrīd kopā ar mazu zēnu sēdēja pie blakusgaldiņa, kura acumirklī devās uz virtuvi, domāju, lai ziņotu par atradumu, pēc mirkļa atgriezās un teica, ka naudu par kotleti atdos, ka arī kādu desertu mums varētu uzsaukt, bet īpašu entuziasmu un satraukumu nemanīju attieksmē, tad no virtuves iznāca otra darbiniece- kasiere, pienāca pie mūsu galdiņa un teica, ka pavārs saka, ka neesot vainīgs. Tas mani pārsteidza visvairāk, kā pavārs uzskata, ka var neuzņemties atbildību par to, ko viņš pašrocīgi iejauc kotletēs, to es arī izteicu kasierei, kā arī minēju, ka atbildība ir jāuzņemas pavāram, tad kasiere ātri pazuda virtuvē, ienākot zālē, izlikās, ka nekas nav noticis. Nauda par šo kotleti tika atdota, taču uzsaukto desertu nesagaidījām. Sajūta tiešām bija nepatīkama, galvenokārt jau sliktās un paviršās attieksmes dēļ. "Aitiņlauvās" mēs vairs neēdīsim.