www.sudzibas.lv AirBaltic Neatbilstoši Tarifi

AirBalticCard - Neatbilstoši Tarifi

Kartējā krāpšana ar tarifiem, kuri realitātē ir 2,5 reizes dārgāki !Airbalticcard.lv mājas lapā pašā sākumā ir skaidri rakstīts, ka:"Zvans uz tīklu airBalticcard mobile maksā kā zvans uz Igaunijas mobilo tālruni. Precizējiet pie operatora Jūsu valstij zvana izmaksas. "http://www.airbalticcard.com/lv/about-the-card/faq/Nav ne vārda teikts par paaugstinātas maksas numuru vai izmaksām.Tātad viņi norāda, ka, piemēram zvans no LMT maksā 0.20 Eur, bet sanāk, ka realitātē ir 0.5106 Eur jeb 150% dārgāk!P.S. Un kantoris reģistrēts kaut kādā dzīvoklī Čaka ielā...Kauns un negods, ka viņi strādā zem Airbaltic zīmola. Pats bieži izmantoju avioreisus un airbaltic taxi, bet nu šis airbalticcard mobile ir darvas karote visā šajā pasākumā !

B