www.sudzibas.lv AirBaltic Atvērta nododamā bagāža

AirBaltic - Atvērta nododamā bagāža

Lidojot uz Briseli (ar Airbaltic) tika nodota lielā bagāža un uz čemodāna bija uzlikta piekaramā atslēdziņa. Galapunktā pie čemodāna saņemšanas atslēdziņas vairs nebija: (kādam bija interese ieskatīties kas tur atrodas. Esat uzmanīgi !!! Čemodāni tiek atvērti (vai vienkārši aptīrīti)

Atbilde no Air Baltic Support Pārstāvja atbilde 01.06.2016

Labdien, Alīna!
Izsakām nožēlu, ka Jums ir radušās neērtības pēc mūsu aviokompānijas izpildītajiem lidojumiem. Šādos gadījumos aicinām pasažierus kontaktēties ar mums, lai rastu iespējami labāko risinājumu. Gaidīsim Jūs mūsu lidojumos atkal!

Un tā rodas sazvērestības teorijas. Interesanti, kuram tad gribējās ieskatīties tajā bagāžā, pa kuru laiku un kas gan tur bija tik vērtīgs? Visticamāk, ka atslēdziņa nodauzīta mētājot koferus. Tāpēc bagāžai nav vēlams likt dažādus piekariņus, kuri varētu kaut kur aizķerties. Un tieši tāpēc prātīgi cilvēki, pirms lidojuma bagāžu iepako.

B Baigais Janka 18.07.2016

-> romaxsoft

Kā tad, intereses nevienam neesot :)

N NVaikulis 29.12.2016

Un ka vel interese ir! Lidojot uz Cehiju no somas pazuda Ziemassvetku saldumu pacina ar pasgatavotiem majas cepumiem! Priecigus Ziemassvetkus jums,lidostas darbinieki!