www.sudzibas.lv AirBaltic Slikta apkalposana un attieksme!

AirBaltic - Slikta apkalposana un attieksme!

Vakar no rita atgriezos no Irija pec 2 menesu prombutnes.
Biju sev un savam delinam izvelejusies sim lidojumam AIR BALTIC un izdariju vislielako kludu ko tagad nozeloju.
Kad iegadajos bileti pieregistreju 2 somas, jo tomer celoju ar bernu un visa ka ir tik daudz-biju rekinajusies ar to, ka samaksats ir par 2 somam kurai katrai ieksa varbut pa 20kg, tadel sapirkos daudz ko lidzi, jo zinaju ka ta pat neparsniegsu noteito normu 40kg.
Ierados lidosta 8 no rita ar lielu prieku brienu uz registracijas pusi, uzlieku savu somu un berna celojumu gultinu uz svariem-kopa 34kg.prieka berzeju rokas, ka esmu tik forsi ieklavusies, bet tad man laipna damite, kas ieceko somas pazino-ka man ir parsvars 14 kg. Esmu soka saku skaidroties- kapec, par ko. Izradas, ka Airbaltic politika ir tada- per kaut 5 somas kopejais svars uz visam somam kopa nevar parsniegt 20kg. Iecekoju cemodanu, par celojumu gultu jaiet samaksat pie kases, ka par liekajiem kg. Pieeju pie kasem, kur sez 6 airbaltic darbinieki, noliku kviti un man pazino, ka par parsvaru jasamksa 130ls-par 1kg 10 ls. Esmu soka-saku man tadas nav-atbilde noraidosa-ja naudas nav tad atstaj savu gultu kur gribi, bet lidzi tu vinu nevari nemt.zvanu draugam-sis man atri parskaita naudinu uz karti-manu MAESTRO karti preti nenem-skrienu meklet bankomatu-iznemu naudu un samaksaju, bet soks protams pamatigs-100ls ne pa ko.sarunat ar neka neko nevareja- attieksme drausmiga-nirgasanas nenormala.Tapec versos pie visiem kas so izlasija, lai neikultos tada pasa keza ka es silti neiesaku celot ar AIR BALTIC.
Pedejie MUDZI un KRAPNIEKI.

Z

. .....kl 26.01.2009

Muļķības! Pēdējo reizi, kad lidoju, man nosvēra visas somas kopā un tākā bijām divi pieaugušie un divi bērni, tad sadalīja uz galviņām un nekas nebija jāmaksā. UN ko tad neko neteicāt tiem AIR BALTIC darbiniekiem, kas iekasēja naudu, ka Jums liek maksāt.

E enyyy 30.01.2009

Pati akcepeetiji cenu un bagaazas noteikumus, kuru pirms peerkot biljeti vajag izlasiit.
Taa ka nepiiksti, ja!!!

F ferrara 31.01.2009

Ja izlasa bagazas parvadasanas noteikumus, tad sadi jautajumi un problemas nerodas. Atlautais svars- 20 kg uz berniem tas neattiecas, ari " uz galvinam" principa nekas netiek dalits (letas aviokompanijas tacu ta veido savu pelnu- ar maksu par somam, iecekosanos lidosta utt). Sarunat? Pieradusi esam visu kaut ka sarunat. katra skola maksa bargu naudu, lasit jamacas, var dzive si prasme noderet.

L LLLL 31.01.2009

Pērkot Air Baltic biļetes internetā ir jāatzīmē cik bagāžas somas būs katram bērnam... Ilze kauto jauc...uz bērniem tas ARĪ attiecās. UN ja lido viens bērns, tad viņam nedrīkst būt bagāža??????????

T terra 31.01.2009

ISTA SUUDU ZEMES LATVIJAS SUUDA KOMPAANIJA AIR BALTIC!!!
PEEDEEJAIS MEEESLSSSS!!!

A Anonima 10.03.2009

Ja atķeksējot lodziņu, kur rakstīts "Piekrītu visiem noteikumiem", tad nekādi pārpratumi neradīsies. Un vēl nevajag aizmirst, ka pasažieriem ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi!!! IR JĀLASA!!!

K Kripata 17.03.2009

Man savukārt lidojot no Hamburgas bija piedzīvojums attiecībā uz somu skaitu. Pērkot biļeti norādīju, ka būs 1 bagāžas vienība t.i. viena soma, samaksaju naudu, kā pienākas. Ierados lidoostā, soma labi, ja svēra 10 kg, pieliku klāt vēl mazu tašiņu, lai jau pa rokām neburzās. Uz ko darbiniece, momenta atrada atbildi, ka būs jāmaksā arī par otru somu. Mani iebildumi, ka kopējais svars sastāda 14 kg, neko nespēja ietekmēt. Maksāts tiek par somu skaitu, nevis svaru- tas man bija novitāte :)
P.S. Iespējams darbiniece bija nekompetenta, varbūt pirmā darba diena, bet situāciju tas nemaina- pārsteigumu pilnais airBaltic

L Lilita 13.04.2009

Gribētos pateikt KRIPATAI, ka darbiniece bija kompetenta un visu paskaidroja Jums, cienītā, pareizi. Varbūt, nākamreiz, pirms rakstat kaut ko, neesiet slinka un izlasiet noteikumus...

A Andycom 24.05.2009

Esmu pieredzeejis lidojumos, risinaajumu vareeja mekleet arii starp citiem pasazhieriem!!! Koopereejoties... Jaapacheko, kursh veel ir uz to pashu reisu un varbuut pat no LV un bez lielas bagaazhas.. Nedomaaju, ka atteiktos paliidzeet, ja maaminja ar beernu paluugtu izpaliidzeet ar beernu gultinju... Protams, no aviosabiedriibaam taa ir visai liela cuuciiba, njemt 10 Ls par kg...!!! Patiesiibaa-es no taas gultinjas atteiktos, pa 130 Ls LV ne tikai gultinja sanaaktu, bet arii spilventinjsh un sedzinja! :)

D dusmiigaa 25.05.2009

Paldies Zanei par info, tagad zināšu, ka Air Baltic ir nekrietneļi...:((((

C cilvis 02.06.2009

jālasa noteikumi, turklāt katrs kilograms ir jāpaceļ gaisā, tā ir enerģija, līdz ar to benzīna patēriņš. Nedomāju, ka ar kravu aģentiem sanāks lētāk.

. ... 02.06.2009

Nu vienalga latvieshu aviokompaanijas ir un paliks spraagonjas...

V viktorijababre 07.07.2009

es ari piedzivoju to pashu problemu, un attieciba bija lioti slikta, neviens nevareja paskaidrot, kur ir bankomats un kur jamaksa. lioti augstpratigi darbinieki, es raudaju lidmashina ka sava dzimtene jutos, ka svesha

E Eseseseseseseseses 24.08.2009

nu sajuusmina mani sie cilveeki - celojumu gulta pavisam noteikti ir jaanem liidzi... nu galiigi bez taadas lietas iztikt nevar.. it kaa lidmasiinaa sedeklu nebuutu un iirijaa gultu truuktu..vai arii juus tur parkaa uz solinja naksnjot taisiijaaties...autore vai nu maz ir celojusi vai arii nav visai attapiiga, varbuut jeedziigaak buutu bijis atstaat to gultu tam pasam draugam, kas to naudu aizdeva vai arii nodot mantu glabaatuvee liidz kaads radinieks atbrauc tai paakal..jo samaksaat ls 130, - par neko - es arii buutu dusmiiga, ja man taa gadiitos..bet negadaas redz'..

D d 21.10.2009

Nu tas psc vnk ar jums urīngalvas! Autores bērna vecums noteikti ir līdz 2 gadi, kas nozīmē, ka mazulis ceļo kā infants pasažierim klēpī un par viņu nav jāmaksā! Tad kāda velna pēc Tu iedomājies, ka uz viņa rēķina vari ņemt vēl papildus 20 kg???? Tur daunim jābūt, lai nesaprastu tik elementāras lietas!

H Hugo Djego 21.10.2009

D, es pat nebrīnos, ka tagad pat dauņus visur ņem darbā, jo normali cilveki negrib par velti neko darīt.Es pazīstu vienu dauni, kurš arī strādā pa velti, bet tas jau cits stāsts...

A aloha 24.10.2009

jocigi jus cilveki...itkaa visu zin, bet beigu beigas nezin neko.Uz Infant, 2 gadiga berna rekina njem vel 20kg .. rupigak jalasa noteikumi.Vismas 2. tadu kludu neizdaris.

S Sandris 24.10.2009

Uzskatu, ka ar AIR Baltic nervar lidot. Jo 25.septembrī, kad atgriezos no Spānijas, tad bagāža atnāca pēc nedēļas, saplēsta un nebija dažu mantu. Un par to negrib atlīdzināt. Iekšējos noteikumos ierakstījuši ka suvenīrus un elektropreci nevar pārvadāt, kur tad lai to liek. Un savs saplēstais čemodāns Air Baltic dēļ jāvadā pašam labot uz darbnīcām, nevis viņi to dara. Jāizvēlas cita Aviokompānija tupmākajos ceļojumos.

J Janis 24.10.2009

Nu kundzit atvainojiet... ja esat tik duma ka nemaakat izlasiit noteikumus tad arii pati maksaajiet... cik nav dzirdeets ka aviokompaanijas "it kaa " kraapjas... patiesiibaa taa nav... ir vienkaarshi paaraak stulbi cilveeki, kuri neko nemaak un nesaprot un tad chiikst ka ir apkraapti... cik es esmu lidojis ar AIRBALTIC un citaam kompaanijaam nekad nav bijushas nekaadas probleemas.. jo vienmeer esmu sekojis liidzi tam par ko un cik es maksaaju

N Normis 02.11.2009

Aviokompanija maksa algas darbiniekiem, perk degvielu lidmasinia, maksa par lidmasinu apkalpi, maksa lidostu nodoklus par laukuma iri, u.t.t
Tad kada vella pec viniem butu par BRIVU japarvada kadi ratini, somas ar parpalam, dzivnieku u.t.t. par BRIVU ja tas viss maksa naudu?
Jus tacu nevedisiet svesa cilveka mantas par brivu uz vinam vajadzigo adresi tikai tapec ka vinam to vajaga?!:) Kapec gan ne..
Tad kadel AirBalticam butu javed Jusu mantas par brivu, nu kadel gan..esat kadi MINISTRINI:)?
Un perkot biletes, cik no Jums izlasijusi bilesu noteikumus..ja tiem piekritat tad necikstat ja nepiekritat tad nemaz bileti jums neizdotos nopirkt..tapec pardomajat ko rakstat te|:)