AirBaltic - E KUPONI

Хочу предостеречь всех желающих купить е талоны , что бы они не делали этого, так как сегодня 18.07 я купила такой е талон и просмотрела все даты указанного промежутка времени и не обнаружила не одного дня по указанной цене, а доплатить разницу в цене тоже нельзя. ВОТ И ДУМАЙТЕ....(МАРШРУТ К ПРИМЕРУ РИГА-ДЮСЕЛЬДОРФ)

K Kupons 18.07.2012

Tieši tas pats arī ar dārgāko cenu grupu- nav N E V I E N A reisa ne uz vienu no norādītajām pilsētām izņemot Maskavu un Kijevu un arī tad tikai daži un vienā virzienā!!! Pārbaudīts piecu stundu laikā 17.07 vakarā. Runā ka pa kādai biļetei izmetot no rītiem, taču tās dažas ir jāatrod pārlapojot kalendāru dienu pa pa dienai!!! Ja stipri nervi un ļoti daudz brīva laika, ko ir iespēja veltīt intensīvai datora mocīšanai, varbūt arī izdodas kaut ko daudz maz pieņemamu atrast, taču ja ir vēlme lidot kādā konkrētākā virzienā un laikā, tad esot jāpērk parastās, dārgās biļetes - informācija no maksas tālruņa. Šādu ņirgāšanos par potenciālajiem klientiem laikam var atļauties tikai ļoti īpaša kompānija...

I inci 19.11.2012

Draudzene vasarā pirka kuponus rudens lidojumiem, bez problēmām rezervēja vēlamos (+/- protams) datumus un veiksmīgi aizlidoja oktobrī uz Londonu un atpakaļ.