AirBaltic

Ar so kompaniju jauzmanas, ja kaut kas neapmierina. Air Baltic patvaligi mainija lidojuma nodrosinataju, mani neinformejot. Sekojosi, reisam bija jaregistrejas 45 minutes pirms reisa, nevis 30 minutes. Rezultata nokavets reiss un izdevumi, perkot bileti uz reisu nakamaja diena. Air Baltic naudu negatavojas atgriezt ne par vienu no biletem. Tagad sudzos PTAC, varbut pat vajadzes tiesaties.

I Irena 11.02.2007

Ja tozhe otpravljala dochku iz Kopengagena v Rigu utrennim rejsom.U nix bili problemi izza sortirovki bagazha i za 45 (!!!!!) minut do vileta na check-in nam skazali chto mi opozdali i kontrolj projti ne uspeem....Tipa,pereoformite bilet...No v ofise skazali 4to bilet nuzhno pokupatj,za 280 lat.Posle "naezda" pereoformili bilet besplatno,i mesto bilo nr.5....Nervotrepka...

I Imants 15.08.2008

30 minūtes pirms ir laiks, kad reģistrāciju slēdz, nevis kad jāreģistrējas. šādās situācijās var pajautāt sev, kāpēc visi aizlidoja, bet es nē :D