www.sudzibas.lv Aigars Veltaškins Nemaksā, krāpj !

Aigars Veltaškins - Nemaksā, krāpj !

Sveiki visiem !! Es te tā nedaudz iečekoju šo saitīti un nolēmu ar tautu padalīties pieredzee ar nemaksātāju firmeli un lielaako kraapnieku pasaules veesturee Aigaru Veltaškinu !Apmēram pirms 2 mēnešiem darba sludinājumu lapā ss.lv atradu vakancidarbā par celtnieku ! Darba piedavajumaa bija teikts ka varees nopelniiit no 500-700 eur uz rokaam, 8h dienaa, un objekts buushot tepat maarupee tapec likaas pienjemams!Taa nu sazvaniiju attiecīgo firmu un mani paaicināja uz interviju. Kantorisvinjiem atradaas zolituudee daudzstaavu ēkā. Tas jau sāka likties aizdomīg!Piezvaniiju pie durviim, bet sekretāre teica, lai neeju vēl iekšā birojā, bet uzgaidu kāpņu telpā kamēr firmas īpašnieks Aigars atbraukšot! Gaidīju 3 stundas kāpņu telpā lidz beidzotpiebrauca balts Mercedes CL63 AMG un izkāpa ārā priekšnieks !Sasveicinājāmies un vinjsh man prasīja,kur manas mantas esot? Es teicu, ka mani aicinājatikai uz interviju, bet vinjs teica, ka iedos dreebes un instrumentus, bet darbu vajadzees saakt jau shodien ! Neieaicinājis mani birojā, teica, lai es braucu uz mārupi un tur man iedos parakstīt gan līgumu, gan izskaidros pienākumus!Ta nu aizbraucu uz norādīto adresi, kur buveja privatmaaju aptuveni 10 celtnieki.Jau pašā sākumā, pirms vēl Aigars nebija atbraucis, visi darbinieki man teica, lai kratos pēc iespējas ātrāk prom, ja negribu sabojāt sev dzīvi ! (toreiz nepaklausīju).Atbrauca Aigars un teica, ka ir aizmirsis paņemt no biroja līgumu, tāpēc iedos to rīt. Esprasīju viņam, vai darba apģērbu viņš ir vizmaz dabūjis? Viņš teica, lai sāku strādāt un katūlīt aizbrauks uz veikalu un nopirks! Es prasīju kas man jādara un vinjsh teica, lai sākumāsavācu būvgružus, tā nu es ar plikām rokām 13h no vietas liku konteinerā cementa lauskas un stikla vati, Aigaru nemaz nesagaidot !Kad visu biju savācis vakarā kautkāds Aigara draugs piebrauca pie objekta un lika man parakstīt līgumu par minimālo algu,solot, ka otra puse būs uz rokām!Pēc tam Aigars objektā parādījās tikai pēc 1 nedēļas un teica, ka darbi kavējās, tapēc būsjāstrādā 12 h dienā, par ko protams būs laba piemaksa mēneša beigās. Strādājām kā suņibez brīvdienām no rīta līdz vakaram un kad pienāca algas diena - uzminiet nu ? - Pareizi, maks tikpat tukšs kā iepriekš ! Zvanīju 100 reizes Aigaram, bet šis necēla. Pēc 3 dienām pacēla un teicalai piezvanu riiit un tad visu nokārtošot !Tā aptuveni pagāja 2 nedēļas un Aigars iebraucaobjektā un iedeva katram pa 35 euro. 1200 euro vietā, sakot, ka vakarā piebrauks un samaksās atlikušo naudau!Gaidījām Aigaru līdz 1 naktī, bet tā arī neatbrauca, tad nākamajā dienāzvanīju, bet shis necēla ! Pēc 4 dienām izdevās Aigaru sazvanīt un šis saka - Es taču naudu tevtajā vakarā pārskaitīju uz kontu ! Es saku - kā tas ir iespējams, ja es kontu neesmu nemaz iedevis ?Tad viņš teica, ka iespējams ir notikusi kļūda un viņš 1165 eur ir pārskaitījis uz cita kona kautkādam mistiskam cilvēkam, kuram acīmredzot ir bijis tāds pats vārds un uzvārds.Teica, ka uztraukumam nav pamata un pēc nedēļas man samaksās ! Turpināju strādāt un pēc nedēļas 5dienas vakarā pie objekta piebrauc Aigarsun no mašīnas izkāpj kopā ar 2 skūtgalvjiem ādas jakās un saka , ka netaisoties maksāt,apgalvojot, ka no objekta esot pazuduši kautkādi dārgi instrumenti(kurus neviens nebija redzējis, jo visi strādāja ar saviem)un lai momentāli savācam savas drēbes un pazūdam no objekta,pretējā gadījumā izsauks policiju !Tā nu izpalika mana alga un milzīgais ieguldītais darbs !Iesaku jums nekad mūžā nesadarboties ar šo lopu un krāpnieku! Algas diena būs jūs lielākais murgs !!!!!!Lai veicās Aigariņ ! Gan dzīvīte tev atspēlēsies !

K

L lampuns 19.11.2014

Uj dirsā ! Ja esi uzdūries uz Aigariņa, tad skaiti ka tev i pizģec ! Nevienam nekad vēl nav samaksājis, tā ka zinu kam esi gājis cauri !

E erendon 20.11.2014

Этот Айгар нарезанная, не платят деньги и бросаeт через хуй !
Cтроители oстерегайтесь, eтот Айгар Tот еще подонок.Hенормальный вампир,
который высосет всю жизнь !Зверь должен мне 2400 евро !

C cieteejs 20.11.2014

Izlasīju rakstu un arī man ir ko teikt par šo anālo akrobātu!
Tas, ka viņš braukā ar Mercedes CL63 AMG ir vecas ziņas,
tas kuņas bērns jau vairāk kā menesi ir nomainījis mašīnu uz BMW 650i Grand Coupe
ja nemaldos 2013 gada mašīna, aptuveni kādi 90 000 Eur! Tagad viņam objekts Bolderājā.
Mani viņš appisa jau pirms pus gada, pazīstu 3 brigādes, kuras viņš vēl pirms
3 nedēļām uzmeta uz 15 000 Eur. Pidars !

D DUBAJS 06.04.2015

BILDE IR KAA IZSKATAS TAS LOPS

M mal1shka 07.04.2015

tiešām gribētos redzēt bildi, tādus kropļus cilvēkiem japazīst sejā!!!