www.sudzibas.lv Acu ārste Daiga Auziņa Acu ārste Daiga Auziņa

Acu ārste Daiga Auziņa - Acu ārste Daiga Auziņa

Liels sveiciens acu ārstei DAIGAI AUZIņAI !!!
Un lai viņa turpina strādāt tik pat NEKVALIFICĒTI !!!

Medicīniskāi apskatei vajadzēja būt bezmaksas akcijas dēļ, bet atnakot izrādās ka apskate ir maksas. Acu Ārsti nav kvalificēti. Un pat savā dzimtā valodā neprot pareizi izteikties. Izmanto medikamentus nezinot par blakus effektiem. Bērnam tika doti pilieni no kuriem acis kļuva asiņaini sarkani. Ārste nezinot šīs paradibas celoņus un nav pretlīdzekļu. Vienīgais ko viņa spēja pateikt ka tas pāries. Piedāvāja pamēģināt vel līdzekļus sakot ka VARBŪT pāries. Man nācās vel skriet uz aptieku pirkt bērnam pretlīdzeklus. Terēt naudu par medikamentiem un vel par šo "bezmaksas apskati". Pirms pilieniem tika apsolīts ka recepte priekš brillēm tiks izrakstīta un uzreiz tās sāks taisīt. Bet pēc pilieniem apgalvoja ka neko nevar pateikt. Nezin kas ar acīm un saka lai nākot atpakaļ pēc nedēļas un tikai pēc gandrīz mēneša būs brilles. Un ārste vel draudēja ka varam iet prom pie cita ārsta ja kaut kas nepatīk, jo viņai nākošā pieņemšana 9.decembrī.

F

S Sauliite 27.11.2011

Kas tad nu? Briļļu cena un krievu valodas trūkums kopš vakardienas vairs netraucē?

O OMG 28.11.2011

Vai tad juus lasiit neprotat? Arste nav kvalificeta. Nevis krievu valodaa ir vaina/ lol

S Sauliite 28.11.2011

Ja runa būtu tikai par ārstes kvalifikāciju, tad autors nebūtu pirms tam sūdzējies par valodu un cenām!Pielietojot smadzenes Tu būtu pats to sapratis!

Z ZVAIGZNE 30.11.2011

Arste protams nav kvalificeta ! ta ir taisniibaaaaa !
Pilns aarpraaats !!!

P pacients 01.12.2011

alerģijas var būt no jebkura medicīniska praparāta. Zinu šo situāciju, optikā par zīlīšu plašināšanu ir jāmaksā 8 lati, tur nedarbojas nekāda akcija. Daktere izrakstīja 3 pretalerģijas medikamentus, nevajag melot un celt neslavu nepatiesi. Brilles labāk ir pielāgot, kad zīlītes ir atguvušas dabīgo lielumu, ja ir tālredzība. Tie ir meli . Jauns puisis mātes mudināts tiek kūdīts melot.

A aivars 02.12.2011

Nepiekrītu šai sūdzībai, kas ir turklāt rakstīta 2 reizes, lai saasinātu situāciju. Pēc acu pilieniem var dažos gadījumos būt alerģija, cik noprotu arī ārsts ir izrakstījis zāles, kas ātrāk likvidē šoprocesu. Par ko ir troksnis, vai tomēr šādiem sūdzību portāliem nav jāzin notikums detaļās.?

J Jānis Aucis 26.01.2016

Cilvēks strādā vaigu sviedros ... Vienkārši cilvēki šodien šausmīgi negatīvi uzlādēti pret medicīnas sistēmu kā tādu un ārstiem jāsaņem tā negatīvā enerģija ... Un tā, kura sūdzējās, es atrodu ir ar stipri negatīvu, žultainu enerģiju un mutē izlaidusies ...Tā medicīnas mafija, kuras iesēdušās no padomju laikiem visu čakarē un visu sačakarējušas ... Ar sūdainu mietu to skudru pūzni ...!!! vējujānis

A Alla200011 20.09.2016

Briesmīgs ārsts!!! Aizvedu meitu uz Ziepniekkalna poliklīniku, lieki teikt, ka 10 min bija jaklausās viņas vaimanāšana, ka viņai tikai bērnus liek skatīties, jo viņa neesot bērnu acu ārts! Piebilde vēl bija, ka par bērniem viņai mazāk maksājot neka par pieaugušo! Kad mana meitiņa, kurai pat nav 3 gadi sēžot pie pārbaudes aparāta nobijās no tā un turējās pretī, ārste noteica, ka ja tā darīs tad būšot jaiet pie cita ārsta, lai ejot uz BKUS vai Olīvu māju! Man 2reiz nebija jāsaka, rakstīšu arī sūdzību poliklīnikā! Tadi ārsti NEDRĪKST strādāt!!!

J Joorix 09.08.2018

Mums ar slikta pieredze ar šo ārsti. Šodien bijām, lai veiktu acu pārbaudi dēlam priekš skolas. Sākumā viss ok, parāda cipariņus, konstatē, ka redze ir mazliet pasliktināta. Tiktāl viss ok. Tad uzliek uz aparāta, nomēra. Viss ok. Tad liek tās brillītes un sāk krāmēt stikliņus. Puika pat nevar nosaukt augšējo rindiņu (lai gan pirms tam varēja 5-6 nosaukt), saka ka viss palika miglains. Tad kaut ko pagroza, pamaina stikliņu - nekas nemainās, viss miglains. Viņa saka "pamēģināsim ar otru aci". Atkal knapi var nosaukt lielākos ciparus, dažus pareizi dažus nepareizi. Viņa sāk apšaubīt ka viņš pazīst ciparus (lai gan 100% pazīst). Pāriet uz zīmējumiem. Jahtu nosauc par telti. Šī "Nu nu nu"... Attieksme tāda it kā pārbauda vai pazīst kas ir jahta un kas ir zilonis.
Sapratusi, ka kaut kas nav labi, uzreiz ķerās pie pilnieniem. Teica, vajag atvērt zīlītes, tad viss būs labi, tad viņš redzēs. Es viņai prasu, kādu stiprumu jūs viņam likāt? Šī atcirta: "kādu vajag, tādu liku". Tad man uzsita asinis un teicu, "Viss, paldies. Es jūsu kompetenci apšaubu un mēs iesim citur."
Pašam ir brilles, esmu bijis pie daudziem acu ārstiem un zinu, ka ieliekot stikliņus būtu jābūt redzei asai, un tad jau pa desmitdaļām piemeklē pareizo. Bet ne jau ka viss paliek miglains.
Pēc zīlīšu atvēršanas neviens redzi nepārbauda.
Nevienam neiesaku. Tadi ārsti NEDRĪKST strādāt!

O oftalmologs 08.01.2020

RVC pie acu ārsta ieradās tēvs un dēls pimskolas vecumā 6-7 gadus vecs. Pārbaudot redzi gan ar attēliem, gan cipariem,zēns neredzēja vairāk kā 2 rindiņas no augšas.Loģiski, sekoja jautājums, vai redze ir pārbaudīta 3 gadu vecumā? Tēvs apstiprināja, ka redze ir pārbaudīta pie cita acu ārsta.Tad nu pasakiet Lielu Paldies tam citajam, kas neko nekonstatēja 3 gadu vecumā. Tagad, kad atklājās, ka jūsu bērns neredz, ir jānoķēza un jāizsaka dīvains viedoklis par acu pārbaudi, kuru, droši vien neesat mācījies.
Tieši šādiem ārstiem ir jāturpina strādāt, jo katrs , kas ver kabineta durvis, nav eksperts bērnu redzes pārbaudīšanai.Par nepamatotu ķengu rakstu, izmantojot daktera vārdu un uzvārdu,pēc personas datu neaizskaramības likuma varat saņemt sodu.