Acqua Pulita Latvija - Maldināšana

Notiek izbraukuma tirdzniecība uz mājām!Ūdens tiek pārbaudīts (kvalitāte) ar nekorektām metodēm uzskatāmi parādot, ka ūdens nav derigs, lietojams uzturā un sadzīvē!Darbības ar klientu notiek līdzīgi (krievu val.)!https://www.youtube.com/watch?v=agMgi67TQqoPaskaidrojums (krievu val. jālasa)!http://novopolock.ru/news/rezonans/760-moshenniki-chistoj-vody.htmlUzskatāmi varam redzēt, sliņķiem! (krievu val.)!https://www.youtube.com/watch?v=iGuY70LOqisFILTRA DARBĪBA (krievu val.)!!!!!!https://www.youtube.com/watch?v=P4d29yKxUugJa vēlaties veikt (privātu ūdens atīrīšanu), kas iespējams ir vajadzīga, griežaties pie speciālistiem un pēc padziļinātu analīžu veikšanas, (izmaksas ap 25E) izvēlaties metodes filtrācijai!

K