www.sudzibas.lv Acorn Kā naudu pievac un stradā bez līguma

Acorn krāpnieki! - Kā naudu pievac un stradā bez līguma

Es braucu no šis firmas strādāt uz Angliju Skotiju man sakuma piedāvāja strādāt rūpnīca pie līnijas pēc tam piedāvāja uz citurieni galu galā piedāvāja uz restorānu strādāt kā mums teica ka jāstrādā bus līgumā pierakstīts bijā 40 stundas min strādājam 6 dienas nedēļā, bet īstenībā kad aizbraucam strādāt, kaut kāds restorāns indiešu boss kurs teica ka kaut kādus nodokļus maksas atstrādāju 3 nedeļus strādāju bez insurensa bez līguma nedeļa 200 paundi tikai alga kopa ar tips tikai 200 kopa vel ja vajag lai uz darbu brauktu 17 paundi par autobusa biļeti 20 paundi par ēšanu veikala strādā pa 11 stundām diena nevar piesēst darba visu laiku jāstrādā pret tevi tur attiecas ka pret nezin par ko. pēc pāris dienām kad no darba atnacam pa somam raknajas parbaudīja rumāni bulgāri par laimi ne ka svarīga nebija soma nepazuda. Gulēšanas apstākli vispār trakumi bija uz kaut kādas gultas kur kājas gaisa bija vel 10 paundi par internetu bija jāmaksā ka mēs paskaitījām ka naudu mēs normāli nenopelnīsim labi ka ceļam nopelnījām biļetei uz latviju. pirmā alga bija 20 paundi pirmo nedelu bez naudas atstrādājam otra nedēļa ari 20 paudi 3 nedela 200 paundi pirmo nedelu bez brīvdiena 9 dienas pa 10 stundām un tikai 200 paundi un ka mēs paskaitījām diena 30 paundi pelnījām kaut kur ta bet strāda pa melno nemaksājas tāds darbs vispār muguru bendet tikai tu vel ledusskapjus tur nesa hoc tevi tikai pieņēma par trauku mazgātāju bet vel vajadzēs strādāt simts un vienu darbu atnest izdarīt vinu vieta izmazgāt katru stūrīti griezt pēc tam saldējumus taisit tortites un vel traukus mazgāt nesat apslaucīt visu vajag uzspēt reti kad palīdz tikai vienu un ka teikt vajaga izplesties uz visam malam tevi nostrādina uz 110 procentiem nodarbina par tādu samaksu hoc solīja mums stunda 6.70 paundi vispār ka mēs paskaitījām mums vajadzēja nedēļa 500 paundi bet mūs ka teikt apisa riktīgi tadel neticat sajai firmai un braucat labak caur citu si firma tikai naudu kas ka teikt citi aizbrauca 2 dienas pastrādāja un uzreiz uz citu vietu mauca strādāt jo vini pievāc naudu si firma un tad uz turieni suta cilvēkus tie aizbrauc pastrādā atrod jaunu darbu un moci uz citurieni tad suta uz turieni atkal no tas firmas un pievāc vel naudu vot ta i darbojas si firma neticiet un neieteiktu braukt ne vienam caur to firmu nožēlosiet paši pēc tam kad aizbrauksiet.

Z zapterx 03.05.2016

paldies par info

A andris20125414 30.08.2016

Moi druzja i ja uze cerez nix ezdil,na kuxnju v hotel i dva raza v restoran.
voobshe nebilo problem.

proverka777 15.01.2017

autors sudzibu NVA uzrakstīja par to ?

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.