Acorn - atsauksme

Labdien,tautiesi!
Taa nu bij sanaacis kad palikaam bez darba un griezaamies pie firmas Acorn peec paliidziibas darbina atrassanai Anglijaa.Protams ka pasaam arii bija nedrosiibas sajuuta un daudz jataajumu ko noskaidrot pie Acorn darbiniekiem,uz kuriem mums laipni atbildeeja Valentiina un taa nu mees devaamies celaa.Atbraucaam sveetdienas riitaa bet kautvai taa arii bija briivdiena muus sagaidiija Kaspars un ieraadiija dziivesvietu kad bijaam atpuutusaas no garaa cela nokaartojam visus dokumentus un nedeelas viduu jau saakaam straadaat.Visi puisi Kaspars,Marats,Igors,Guntis ir loti atsauciigi un izpaliidziigi.Liels paldies firmai Acorn par paliidziibu,piemaaniitas netikaam un straadaajam labu darbinu,un protams liels paldies arii muusu puisiem kuri koordinee muus seit.

Laila,Inese.