www.sudzibas.lv ACME ACME DVD diski

ACME - ACME DVD diski

Nevienam neiesaku pirkt šobrīd ACME akcijā esošos DVD-R diskus, kas pārdodas Prizmā, jo no pieciem diskiem, NEVIENS negāja. Dators meklē, meklē, bet nekā...
Tā iegrābies, ka 100% neviens disks nestrādā no ACMES, vēl nebija gadījies. Parasti ACMEi kādi 1-2 diski no 10 nestrādā, šie NEVIENS nav lietojams. Laikam jau tāpēc arī maksāja 30 sant./gab. :)

J

M Mr. Lonely 30.11.2012

Kā nekā ir tāds teiciens, Skopais maksā divreizs! Vienīgi ko es tev varu ieteikt ir pērcs firmas Sony diskus gan CD+R gan DVD+R, maksā dārgāk, bet toties ir vērts pirkt!

Ausainītis 30.11.2012

Nav tiesa, ar Acme produkciju esmu pazīstams vismaz 5 gadus, un brāķa procents tās produkcijā ir gluži tāds pat kā pazīstamu firmu produkcijā.

M memmesmeitiņa 30.11.2012

Man jau šķita, ka tikai man tā "veicas", bet ar ACME CD+R un DVD arī tā gadījies ļoti bieži un nācies pus paku izmest...jāpiebilst, ka pirku citur, tā kā brāķi ne tikai PRISMAs akcijā.

Ausainītis 01.12.2012

Smīkņa, nepriecājies, drīz pienāks arī tava kārta!

J Jurisan 06.12.2012

Es nevienu ražotāju nevēlos nomelnot, bet fakts paliek fakts. Prieks, ka uzņēmums vismaz atrisināja šo situāciju.

E EdvīnsKarpovs 07.12.2012

vecie labo kopmītņu laiku, kad lietoju šīs firmas produkciju. vai tikai pie mums Talsos vairs diskos neraksta, bet izmanto zibatmiņas?

E esnezin 17.12.2014

To, ka acme ir lielākais sūds, kāds jebkad redzēts, zin visi. Nevajag pirkt no viņiem neko, it īpaši diskus.