Absolvents.lv - Slikts serviss

Uzņēmums, kurš piedāvā Jūsu vietā uzrakstīt diplomdarbu, referātu un līdzīgus rakstus.
Vēlējos pieteikties darbā par rakstu sastādītāju. Nekompetence ir acīmredzama jau pirmajās sarakstēs.
Cilvēks, kuram jāorientējas valodas stilistikā un gramatikā, un kuram jāpārbauda sastādītāju darba kvalitāti, sastāda darba nosacījumus nekvalitatīvā stilistiski un ļoti, ļoti kļūdainā latviešu valodā.
Par sastādītāja kvalitāti tiek uzzināts tikai pēc konkrēta jautājuma: "Vai notiek darba pārbaude?"
Un šis cilvēks, kurš ir sastādījis darba izpildes nosacījumus lauztā valodā, atsaka, ka pats pārbaudīs.
Kādas kvalitātes rakstus tad saņem patērētājs, kurš vēl maksā naudu?

12.12.2018

T TinkyWinky 12.12.2018

Pīsiņš, pacančik! Tava latviešu valodas stilistika arī nedaudz iesūkā. Piestrādā pie vārdu izvēles un pamēģini aizvietot vārdu "sastādītājs" ar kaut ko piemērotāku, varbūt tad tevis rakstīto tekstu būs vieglāk uztvert.