www.sudzibas.lv AboluServiss Slikts serviss

AboluServiss - Slikts serviss

Lai arī apkalpošana laipna un remontu veic ļoti ātri, tomēr pietrūkst kvalitāte. Kā tas var būt, ka telefonu nodod uz diagnostiku, pēc kuras ir jāmaina tikai ekrāns un baterija, kad par to samaksā - 130 eiro, tad tomēr atklājas, ka telefons tāpat nav lietojams, jo beigta ir arī mātes plate. Vai tad uzreiz to nevarēja redzēt? Tā jau nepatīkami, ka telefons nelietojams, vēl nauda lieki izmesta..

V

T Tong Po 29.07.2016

Var jau būt arī tā, ka uzreiz nevar redzēt visas lietas ka pie vainas. Ja tev nestrādā ekrāns, kā gan tu vari pārbaudīt vai telefonam visas pārējās funkcijas strādā? Bateriju atsevišķi var pārbaudīt, to tak vēl skolā ir mācījuši fizikas stundās.
Neviens tak tev nespiež piekrist arī plates nomaiņai. Ja remonts liekas pārāk dārgs, tā arī pasaki, ka tad vispār nevajag to mantu labot, apmaksā diagnostikas rēķinu un ņem to mantu prom.