www.sudzibas.lv BALTA insurance fraud

AAS Balta - insurance fraud

AAS BALTA nekad nekad neiegādājietiess apdrošināšanu. Man ir bijuši 2 gadījumi, pirmo reizi ar KASKO, otro ar OCTA un abi grāvī. Īpašumus neesmu uzdrošinājies tur apdrošināt, domāju ka problēmas tas tikai palielinātu. Diemžēl nācās saskarties nesen, jo vainīgā puse autoavārījā bija OCTA iegādājusies BALTĀ. Tādu mānīšanos (apčakarēšanu, māžošanos) kādu piedzīvoju AAS BALTA, neesmu redzējis. Smalki AAS BALTA māk izmantot likumus, kurus paši ielobējuši, lai tādā situācijā kā manējā nemaxātu par remontu. Ja es apdzenu mašīnu kura man uzskrien virsū un ietriec mani kokā, tad pēc loģikas vainīga ir tā kura neredz manu apdzīšanas manevru un ietriec mani kokā. TIKAI NE PĒC BALTAs likumiem, kuri raxtīti lai nekad nebūtu jāmaxā.

S smukaisOskars 30.01.2011

Ja nevari paspet apdzit, tad nelien!!!parliecinies, ka manevrs ir iespejams!Tu apdzen, lien svesa josla, saskrienies ar citu masinu[kura brauc sava josla]un gribi, lai vins ir vainigs???kas te notiek?Tu tiesibas pirki?

T To Ferratum 30.01.2011

Man sieviete ieskreja masinai pakala un njus!Maksasot 50% no visas summas, jo redziet abpuseja vaina esot!

Z Zinaida 30.01.2011

A mne negr zasunul v zopu, i ni4ego!A vi tut pro kakie to melo4i.

E EasyNote 30.01.2011

Kāpēc neuzrakstīt sakarīgu pretenziju Baltai tā vietā, lai nesakarīgi pasūdzētos sudzibas.lv? Nevienam Jūsu pieredze neinteresē, jo mēs visi saprotam, ka katrs gadījums ir individuāls. Par ko viens maksā, par to otrs nemaksātu, un otrādi. Ja neapmierina atlīdzība par OCTA gadījumu, var doties uz LTAB. Un varu teikt tikai to, ka Balta nebūt nav tā apdrošināšanas sabiedrība, kas LTAB ieteikumu neņems vērā.

Z Zanīte 31.01.2011

Es pati esmu strādājusi AAS BALVA un AAS BTA. nevar salīdzināt šīs divas kompānijas. BTA ir sakārtota struktūra, vairāk vai mazāk tie iet pretīm klientam, bet BALVA diemžēl klientu atbaida un aizdzen. Pilnīgi godīgi. Balvā neiesaku drošināties, jo tiešām no saviem speciālistiem vadība lūdz krāpšanu.

. ... 04.02.2011

Man ar ir bijis gadījums ar Balta, kad viņi pusgadu diņģējās dēļ sumas un pec pusgada izmaksāja 50% mazak no sākotnēji aprēķinatās, jo mašina bija janoraksta, sakarā ar to, ka ir beigusies tehniskā apskate, lai gan negadījuma brīdī tehniska vēl bija... :(

K Kriksis 26.02.2011

Apdrosinu visu Balta, nekadu sudzibu par so kompaniju nav! Laika ir viss izmaksats! Un ja ir Kasko, tad vispar ideali, ja auto saluzusi, tad atbrauc evakuators un savac (bez maksas), ja beidzas benzins, Tev to atved (jamaksa tikai par benzinu).

A aivars333 08.12.2013

īpašumu apdrošināšana-apdrošinātāju neiedomājama krāpšanās lielos apmēros
Informācija par kompāniju:
AAS"Balta" īpašuma apdrošināšana
Rīga
AAS"Balta" īpašuma apdrošināšana. UZMANĪBU, UZMANĪBU, UZMANĪBU!!!
NEKO NEKAD NEAPDROŠINIET PIE AAS "BALTA", JO VIŅI BEZKAUNĪGI MELO UN AR JEBKĀDIEM GALVENAIS AR NOZIEDZĪGIEM LĪDZEKĻIEM CENŠAS PANĀKT TO LAI NEBŪTU JĀIZMAKSĀ APDROŠINĀŠANAS NAUDAS !!!
MANĀS NO VIŅIEM VAIRĀKĀS PIEDZIŅAS LIETĀS AAS " BALTA " PAT VILTOJA DOKUMENTUS, PARAKSTUS UN POLISES - PAR KO TIKA PRET VIŅIEM IEROSINĀTS KRIMINĀLPROCESS, BET PAR TO VIŅI IR PRIECĪGI, JO TAGAD VIŅIEM IR PAPILDUS JAUNS IEMESLS NOVILCINĀT PIEDZIŅU NO VIŅIEM, JO TAGAD VIŅI PRET VIŅIEM MANIS CELTAJĀ PIEDZINAS PRASĪBAS TIESĀTIESAI PRASA ATLIKT LIETU PAR PIEDZIŅU NO VIŅIEM KAMĒR NEIZSKATĪS UN NEIZTIESĀS KRIMINĀLPROCESU PRET VIŅIEM PAR DOKUMENTU VILTOŠANU BET PATS FAKTS, KA VIŅI KRĀPJAS VIŅUS NEUZTRAUC, JO KRIMINĀLPROCESS PRET VIŅIEM VILKSIES GADIEM UN TAD NEBŪS VAIRS KAM ATBILDĒT !!! SARGIETIES NO AAS BALTA NEAPDROŠINIETIES PIE VIŅIEM UN PASAKIET, UN BRĪDINIET VISUS PAZIŅAS !!! UZMANĪBU AAS BALTA AFĒRISTI !!!

A aivars333 08.12.2013

īpašumu apdrošināšana-apdrošinātāju neiedomājama krāpšanās lielos apmēros
Informācija par kompāniju:
AAS"Balta" īpašuma apdrošināšana
Rīga
AAS"Balta" īpašuma apdrošināšana. UZMANĪBU, UZMANĪBU, UZMANĪBU!!!