www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Vilcienos ļoti smird

Pasažieru vilciens - Vilcienos ļoti smird

Braucu uz darbu ar diselvilcēnu, tur ļoti smirdeja bomzi un apmīzušies cilveki, netīri, kapēc tādyus ielaiš? Es maksaju lielu naudū par braucienu, lai man smakas būtu jākosta?

R riina 21.04.2015

Iemācies rakstīt stulbeni !

Likumsargs 21.04.2015

Zini vecīt, ir tāds pants likumdošanā par neslavas celšanu!
Tavai zināšanai vilcienos bomži nebraukā jau kopš 1998.gada!
Turklāt iestājies pamatskolas 2.klasē, lai Tevi iemāca pareizi rakstīt idiņ!

Latviešu tautas 21.04.2015

А хуторянам знают от чего произошло слово "вилциенс"? От слова "вилкт" - "тащить". От которого произошёл глагол "вилктиес", что значит "тащиться". Так вот: второе значение слова "тащиться" имеет значение "получать наслаждение от чего-либо" . Вот пускай хуторяне тащаться от вони в вилциенах. А нормальные люди предпочитают автобус, в котором не воняет, тепло и комфортно!

Latviešu tautas 21.04.2015

А хуторяне знают от чего произошло слово "вилциенс"? От слова "вилкт" - "тащить". От которого произошёл глагол "вилктиес", что значит "тащиться". Так вот: второе значение слова "тащиться" имеет значение "получать наслаждение от чего-либо", например, от употребления наркотиков... Вот пускай хуторяне тащатся от вони в вилциенах. А нормальные люди предпочитают автобус, в котором не воняет, тепло и комфортно!

Latviešu tautas 21.04.2015

И зачем тебе вилциенс? Да ещё электрический... Вона Янка в соседний хутор за самогонкой ездит на тракторе...

V VladIat 23.04.2015

kas te notiek

Perons skaidrā 12.12.2020

Nu pie sevis uz perona ar tos apmīzušos bomžus ar negribu turēt, tāpēc iestumju vilcienā, un nav vairs mana problēma.
Ir kāda ideja ko ar viņiem darīt?