www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Konduktora veca slikti isturas pret mani

Pasažieru vilciens - Konduktora veca slikti isturas pret mani

Soden braucu no slokas us rigu konduktora slikti isturejas pret mani nepienacot klat nesateikt laprit kapec ira tik nekullturiali cileki man tika sabojita visa diene

Latviešu tautas 12.04.2015

V tvoej probleme mozhet razobratsja toljko specialist v oblasti medicini - psihiatr!

Likumsargs 12.04.2015

Afanasij! Ej atpakaļ uz 1.klasi un sāc beidzot mācīties!!!

L Lauris Zeltiņš 26.05.2016

Zini gudriniek pats iemācies rakstīt un sava teikumā izlabo kļūdas un pievaldi muti

Latviešu tautas 12.04.2015

Likumsargs! Мы от вас 50 лет слушали искажённый русский язык, теперь вы послушайте наш, искажённый латышский язык... Я из принципа не пишу тут по-латышски, хотя отлично им владею...

T trakotais 13.04.2015

Nu ko Tu runā? Ja pats būtu normāls, arī neviens cits Tevi nekaitinātu, bet te jau problēma ir jāmeklē sevī pašā, tātad pats arī esi tas kurš sabojāja sev dienu.

Likumsargs 13.04.2015

Vladlat!
Es perfekti pārzinu gan krievu, angļu un vācu valodas!
Turklāt neviens Jums nelika klausīties 50 gadus lauztu krievu valodu. Varēji doties uz varen plašo, bet Jūs tikai gudri runājat, bet prom braukt negribat! Neviens jau arī nedzen un tas arī nav vajadzīgs!
Tomēr ja dzīvo citā valstī, tad iemācies cienīt to valsti kurā dzīvo!
Tavai zināšanai Latvijā valsts valoda ir latviešu, ja nezini!!!

Latviešu tautas 17.04.2015

А зачем мне уезжать отсюда? Из Латвии бегут только латыши, как КРЫСЫ С ТОНУЩЕГО КОРАБЛЯ! А вот мы попробует изменить ситуацию в Латвии... Когда последний латыш уедет из Латвии и потушит свет в аэропорту "Рига", перед этим похоронив своих родителей на разрастающихся кладбищах Латвии...

И ещё. Господа латыши! Запомните: вы в Латвии "никто и звать вас никак"! Просрали вы своё доминирующее положение в этой стране, просрали!бб

G ggggggggg 17.04.2015

Nu kur rodas tādi kā tu Vladlat? Jebkura sūdzība, jebkura tēma, kurā tu piedalies tiek pārvērsta naida kurināšanā starp latviešiem un krieviem. Tev par to kāds maksā? Vienīgais, ko tu pierādi, ka esi bezkaunīgs pēc velna. Ja šeit ir tik slikti, valsts iekārta sūdīga, latviešus ienīsti - brauc prom tur, kur zāle zaļāka un debesis zilākas.

Vilciens Rīga - Maskava, kursē katru dienu, atiet plkst. 17:30

Latviešu tautas 19.04.2015

ggggggggg! Так отравляйся туда сам: тем более что вы, латыши тут - мигранты. Коренные тут ливы и венды (то есть русские), а не вы!
А ты ещё не в Германии? Горшки за стариками в доме престарелых не выносишь? Можешь ещё в Лондон или Париж поехать. Общественные туалеты мыть...

kurā tu piedalies tiek pārvērsta naida kurināšanā starp latviešiem un krieviem.
-------------------
Похоже ты господина Добелиса и прочих персонажей типа Домбравы не слышал. Как они с требуны Сейма нелатышей "поливают"!

G ggggggggg 19.04.2015

Negribējās nolaisties līdz tavam līmenim, bet nekas cits neatliek, jo, acīmredzot, tu normālā valodā nesaproti - tu radi iespaidu, ka esi padumjo laika palieka, kas nespēj aptvert, ka Latvija vairs nav Krievijas sastāvā, nerunā krievu valodā un neraksta kirilicā. Samierinies un beidz tēlot mūžīgi aizvainoto.

Latviešu tautas 19.04.2015

Vilciens Rīga - Maskava, kursē katru dienu, atiet plkst. 17:30

Так его скоро отменят: как отменяют уже местные. Закрывают железнодорожные станции... А за ними настанет очередь и местных автобусов. Наши фашисты в правительстве думают что за бутылкой самогонки Янка на соседний хутор и на тракторе сгоняет! А местный автобус можно давать раз в два года - голосовать за местных депутатов, депутатов Сейм и Европейский парламент! А ежели куда надо. хуторянин и на лошади доедет!

G ggggggggg 19.04.2015

Nu tad nenokavē savu iespēju un aizbrauc kamēr vēl vari. Krievzemē valdība ir vienkārši super, sistēma sakārtota, cilvēki dzīvo pārticībā, visi pielūdz prezidentu kā dievu un ne par ko nesūdzas. Un kas ir pats galvenais - tur tu nejutīsies apspiests un ierobežots. Ko tu vēl gaidi?

Latviešu tautas 20.04.2015

Ты тут много не пиликай и иди и купи анальную смазку (или вазелин) и разрабатывай булки: скоро сюда арабы паваяляь. Ваших байб мало: они вас, мужиков в зад будут трахать!

Ну да: латвийские правящие хороши. Одного только МОШЕННИКА Президента Берзиньша можно вспомнить... А ещё премьеров-мошенников И.Годманиса и М.Гайлиса, разворовавшего кредит Г-24 упомяну. Первый ещё и провернул аферу с Елгавской и Екабпилской сахарными фабриками, обанкротил и скупил оборудование по цене металлолома и вывез в Данию, где собрал и начал гнать сахар в Латвию под видом латвийского...

Путин и Медведев хоть о своей стране заботиться, а латвийские только американцам жопу лижут!

G ggggggggg 20.04.2015

Savu pakaļu laikam jau esi iesmērējis, ja jau man vari ieteikt, kas man jāpērk, un ko ar mani darīs.
Nu pēdējais teikums - gandrīz no krēsla smejoties nokritu. Tā parūpējušies, ka nav vairs ko darīt un jāiebrūk citās valstīs, lai būtu par ko turpmāk ''rūpēties''

Latviešu tautas 20.04.2015

Сливкам минога букав... Выучи хоть один человеческий язык: не хочу читать собачий!

E Esenjaja 26.06.2016

Как мне стыдно за таких людей...

G ggggggggg 20.04.2015

Slīksti vien tālāk savā žultī. Tā tu arī vecumdienās nomirsi - bļaujot cik te viss un visi ir slikti. Žēl man tevis.

V VladIat 21.04.2015

Сливкам минога букав...