P Pilsonis 04.10.2010

Normāli! Šajā valstī arī nav vajadzības maksāt nodokļus!
Normālā valstī nodokļi ir tādi, ka pietiek nomaksāt tos un paliek dzīvošanai, bet šajā valstī viss ir tikai tendēts uz politiķu maciņu piepildīšanu!
Pareizi dara, ka nemaksā! KĀDA JĒGA MAKSĀT NODOKĻUS, JA TĀPAT TIE TIEK IZZAGTI UN VALSTIJ NO TĀ NEKĀDA LABUMA, TIKAI POLITIĶU UN IERĒDŅU MACIŅI PAMPST! TAD KĀPĒC BAROT ŠOS ZAGĻUS???

P I L N Ī G I A T B A L S T U!

D Dīdī 04.10.2010

Piekrītu Pilsonim, bet tikai tad ja nemaksājot nodokļus alga arī ir lielāka. Nevis tā ka nodokļus nemaksā bet atvelk savai kabatai.

N Normunds 129 20.01.2015

Šis ir kantoris kurš pēc pasūtījuma izgatavo mēbeles.Kvalitāte ĻOTI SLIKTA, par garantiju negrib dzirdēt, savas kļūdas neatzīst ne darbinieki, ne arī firmas pārstāvji, jo mēbeles izgatavojot vēl kāds cits kantoris.Vienkārši sakot ripinā bumbiņu.JA NEVĒLATIES BOJĀT SAVUS NERVUS, LABĀK NESAISTIETIES.Galu galā jūs būsiet tas nejaukais kurš šos NABADZIŅUS grib apmelot un aptīrīt.

P pilsone123 16.06.2015

Šis ir ļoti "jauks" kantoris! Darbinieku attieksme vienkārši fantastiska! Preci nevarēju saņemt pusotru menesi, jo cilvēciskais faktors, cilvēciskā faktora galā- sākot ar to, kāpēc internetveikals nereaģē uz pasūtījumu veselas četras dienas, beidzot ar piegādi no valmieras uz Rīgu nedēļas laikā, ko nav iespējams realizēt, jo kārtējais cilvēciskais faktors!
Sajūta kā minimums tāda, ka Tu jau viņiem esi bijis parādā pirms vispār iesaistījies ar viņiem kādās darīšanās.
Uz pretenziju par to, ka vispār jau uzņēmumam tā neklātos darīt un iztureties - viena atbilde - mums ir pietiekami daudz apmierinātu klientu, tāpēc pie kājas jūsu viedoklis!
Netērējiet laiku ar viņiem!

P pilsone123 16.06.2015

Netērējiet laiku ar viņiem!

K kliente125 05.04.2016

Kantoris? To pat nevar saukt par kantori!!! Tā ir cilvēku krāpšana, pasūtījām virtuves iekārtu janvāra beigās, kurai solīja izpildes termiņu ar piegādi 4-6nedēļas, nu ir pagājuši 2mēneši, bet iekārta vēl nav!!!! Šai firmai savi klienti nerūp, mīļie cilvēki, kad nododat pasūtījumus, pārliecinieties vai tas ir nosūtīts tālāk menedžerim, jo veikala darbinieki no sevis vainu noveļ uz menedžeri, bet menedžere uz veikala darbiniekiem, FUTBOLS. Piegāde no VALMIERAS uz CĒSĪM(30km) jāgaida 2dienas.

K kliente125 05.04.2016

Kad jautāju varbūt kādu atlaidi par viņu vainas pēc ilgo gaidīšanu, ko jūs:) par nekādu atlaidi vispār nevar būt runa, normāli, ne :)

M Mail@ 21.12.2016

Tieši tas pats notika ar mani un vēl trūkst skapīši,kuri atkal jagaid mēnesi(tā solija)bet vai atnāks!!!!Murgs

M Mail@ 21.12.2016

Neiesaku pasūtīt tur virtuves mēbeles,jo gaidot 7 nedēļas tie atnāk nepilna komplektā.Ne atlaides ne ko par to nepiedava, bet piedava palikt uz svētkiem vispar bez mēbelem un pasūtit citur!!!!!Tas nav pirmais gadījums!!!!!!!!Šausmīga attieksme un bardaks!

M mmiinnuuss 17.03.2017

Par bardaku, diemžēl jāpiekrīt.

M Mail@ 17.03.2017

Es joprojam gaidu savus divus skapīšus ,gandrīs piecus mēnesus...,PIECUS!Par ko vispār iet runa!