3333.lv - krāpšana

Izniekoju nedēļu gaidot pasūtījumu un tad beigās no manis mēģina izspiest papildus atpuveni 30 eiro bezjēgā.
Pasūtījums tika noformēts, tur viss kārtībā, solīja preci piegādāt uz piektdienu, tad atliek uz pirmdienu. Jau ir otrdiena un pašam nācās zvanīt. No sākuma sāk melot, ka pasūtījums jau ir izņemts, pēctam saka, ka viņi esot man zvanījuši un es neesmu cēlis, lai gan tas nav iespējams, jo tās pašas piektdienas vakarā, mirkļus pirms veikala darba laika beigām, es pats biju zvanījis viņiem noskaidrot par pasūtījuma saņemšanu. Un tad šodien saka, ka varēs saņemt, ja es samaksāšu +/- 30 eiro pa virsu.

T Tong Po 29.11.2016

Albert, bet tāpēc jāskatās no kāda veikala pērc. Paskaties, kad viņi reģistrējušies. Paskaties, cik liela ir cenu atšķirība starp tevi interesējošām precēm ko viņi piedāvā, un ko piedāvā citi - ja redzi izteikti lielu cenu atšķirību, labāk divreiz padomā pirms pērc "lētāk". Ir liela iespējamība, ka būs "zemūdens akmeņi".