www.sudzibas.lv 2U.lv деньги не вернули товар не выслали

www.2u.lv - деньги не вернули товар не выслали

12 декабря 2016 года заказал флешку Sandisk Flashdrive Ultra Dual 64 gb на интернет сайте www.2u.lv Adrese:Kalnciema iela 40,Riga Jur adrese;Auseklja prospekts 7,Ogre.Перечислил им деньги 13.12.2016---16.97 euro.Уже 16.01.2017года а тавара нет и деньги вовращать не хотят!Писал им на почту [slēpt]@2u.LV о воврате денег так как нет тавара--отвечать они нехотят,все 3 телефона не поднимают!Помагите справится с жуликами!2016.gadā 12.decembrī es pasūtīju flash atmiņas karti Sandisk Flaswdrive Uitra Dual 64 gb internetveikalā www.2u.lv. (Kalnciema iela 40 Rīgā). 2016.gadā 13.decembrī pārskaitīju naudu par pasūtījumu. Preci, kuru es pasūtīju man neatsūtīja, naudu arī neatgrieza. Internetveikala pārstāvī neatbild uz telefona zvaniem un vēstulēm uz e-pastu. Pēc PTAC konsultācijas 30.12.2016. aizsūtīju aizpildītu dokumentu ar lūgumu atgriezt naudu par nesaņemtu preci internetveikala e-pastā. Atbilde nav saņemta, ka arī nav saņemta prece.

V

A arci123 11.01.2017
Krāpšana

Pievienošos arī es. Pasūtīju 28 Novembrī preci uz 400 Eur, un viss ne sazvanīt ne ko ... Un ko lai tagad dara?

T Tong Po 16.01.2017

Labāk jau uzreiz zvani uz PTAC - pateiks priekšā, ko darīt! Nebūsi pirmais un vienīgais!

Ventilators 17.01.2017

Kā jau bija minēts 2u.lv info beidzot parādījies un lursftā norādīta firmas maksātnespējas process. Tātad vairāk kā mēnesi visiem teica, lai maksā, bet reāli nevienam preci nevar izsniegt. Arī naudu neatgriež.

Domāju, ka jāraksta visām instance ieskaitot policiju.