www.sudzibas.lv 2U.lv krāpšana, nepiegādātas preces, naudas neatgriešana

2u.lv - krāpšana, nepiegādātas preces, naudas neatgriešana

Pasūtīju datora barošanas bloku. Pasūtījuma numurs OI/2/93207. Pasūtījums veikts 31.10.2016, pēc brīža atzvanīja no veikala un paziņoja , ka preci piegādāt varēs nākam nedēļ. Precizēju, kurā nedēļas pusē uz ko konsultants atbildēja, ka nedēļas pirmajā pusē. Tātad no 8.11-10.11.2016. Tā kā statuss pie neaizsūtītiem pasūtījumiem nemainījās vairāk kā 3 nedēļas, 23.11.2016 uzrakstīju e-pastu uz mājas lapā norādīto adresi [slēpt]@2u.lv, ar jautājumu, kas notiek ar manu pasūtījumu un kad notiks piegāde. Tā arī neviens neuzskatīja par vajadzīgu man atbildēt un paskaidrot, kāpēc netiek pildītas saistības. 29.11.2016 rakstīju atkārtoti, lai noskaidrotu, kas notiek ar manu pasūtījumu, kā arī piedāvāju atgriezt naudu labprātīgi, ja nevar izpildīt savas saistības. Pats interesantākais seko, kad apmeklēju www.2u.lv savu konta pārskatu redzu, ka nekādu pasūtījumu, kas ir neizpildīti, vai atrodas statusā apstrāde, nav. Tā vietā sadaļā pasūtījumu vēsture ir skopa informācija par to, ka tāds pasūtījums ir bijis un tā status ir naudas atgriešana. Sazinājies ar mani neviens no šīs firmas nav, kad notiks naudas atgriešana, nav zināms. Visa uzņēmuma darbība, pareizāk sakot bezdarbība, savu saistību nepildīšana liecina par to, ka tas ir krāpnieku kantoris, kas pelna uz bez procentu klientu naudas apgrozījumiem. Normālās valstīs šada uzņēmuma darbība jau sen būtu apturēta un kāds tiktu sodīts. Šeit jācīnās par to, lai atgrieztu nepamatoti aizturētus naudas līdzekļus. Nevienam neiesaku iesaistīties ar šo interneta veikalu un pēc iespējas vairāk izplatīt par šo uzņēmumu informāciju interneta vidē. Ar cerību, ka tiesībsargājošas iestādes beidzot reaģēs.