2u.lv - garantija

Labdien. Situācija šāda- 2u.lv paziņa pasūtīja datoru un pēc pāris mēnešu lietošanas nodega viena detaļa. Aizsūtot detaļu dabūju apstiprinājumu, ka detaļa ir saņemta. Pēc teju mēnešu ilgas zvanīšanās, konkrētu atbildi par to, kad detaļa būs gatava, nesaņēmu.
Uz zvaniem viņi vairs neatbildēja, e-pastus never vaļā un izvairās no komunikācijas. Mājas lapā ir garantēts, ka 30 dienu garumā viss tiek salabots un atgādāts atpakaļ. Jau ir pagājis vairāk nekā mēnesis un ne miņas no detaļas. Sāku šaubīties par likumdošanu Latvijā. Esmu šokēts, kā tik viegli šāda bode var izgrozīties nesodīta!

D

K Klients 07.07.2016

Vispār nav iespējams sazvanīt, kaut gan mājas lapā norādīti 3 tālruņu numuri.

L lienuxs 26.07.2016

Vai PTAC par šo ziņoji, ja iegadajies preci, kā fiziska persona, tad šo varēs palīdzēt atrisināt PTAC!